هیرو‌های Gears of War 5 را می‌توان خرید و یا در بازی به دست آورد

نویسنده: gojira دوشنبه 31 تیر 1398

استودیو The Coalition درحال امتحان حالت جدیدی برای بازی چندنفره در Arcade mode بازی Gears of War 5 است

این حالت به طور کلی همان Death match قدیمی با استفاده از هیروهای مختلف است. هر شخصیت تجهیزات و اسلحه‌های متفاوتی دارد و در سبک متفاوتی از بازی تخصص دارد. اما همه‌ی این شخصیت‌ها از ابتدا برای بازیکنان قابل انتخاب نیستند و باید آن‌ها را با بازی کردن به دست آورد و یا آن‌ها را با «iron» که واحد پولی قابل خریداری بازی است آزاد کرد.

کارگردان بخش مالتی‌پلیر Ryan cleven ،Gears 5 سیستم پولی Gears of War 5 را که سعی می‌کند بازار شفاف تری داشته باشد، شرح داد:« این ساختار جدید برای احترام گذاشتن به تصمیم بازیکنان ساخته شده است. آیتم‌های قابل خرید را نمی‌توان با بازی کردن به دست آورد و آن‌هایی را که می‌توان در بازی آزاد کرد قابل خرید نیستند و همینطور آیتم‌های مجانی کاملا مجانی هستند. بازیکنان همیشه می‌دانند انتظار چه چیزی را داشته باشند چه هنگام خرید ، چه هنگام بازی کردن.»

gears of war 5

البته هیروهای بازی از این قائده مستثنی هستند:« به این دلیل که هیروها در گیم‌پلی بازی تاثیرگذار هستند، آن‌ها هم قابل خریداری هستند هم می‌توان با بازی کردن به دستشان آورد. تا عدالت در حالت مالتی‌پلیر رعایت شود.» اساسا این همان سیستم بازی Rainbow Six Siege است که به بازیکنان اجازه می‌دهد با کسب کردن واحد پولی بازی فقط با بازی کردن، شصیت‌های جدید را خریداری کنند و از آن‌ها استفاده کنند.

این سیستم به خوبی در Rainbow Six کار می‌کند البته این که در ابتدای بازی فقط به چند شخصیت محدود دسترسی داشته باشید ممکن است کمی آزاردهنده باشد. به نظر تعداد شخصیت‌های قابل بازی Gears of war 5 زیاد نباشد اما به تدریج شخصیت‌های بیشتری به بازی اضافه خواهند شد.این شخصیت‌ها همچنین در حالت‌های Horde و Escape قابل استفاده هستند.

The Coalition به تازگی اعلام کرد سیگار را به‌طور کامل از بازی حذف کرده‌ است ، جزئیات بیشتر این خبر را می‌توانید از اینجا بخوانید. بازی Gears of War در تاریخ 10 سپتامبر معادل با 19 مهر برای Xbox One و PC منتشر خواهد شد.

تگ ها:

Gears of War 5 The Coalition

دیگر مطالب پیشنهادی:

متن دیدگاه

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد سایت شوید.

نظرات کاربرها:

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده.