تریلر رونمایی از بازی Greedfall ما را برای نبردهای خارق‌العاده آماده می‌کند

نویسنده: Han Solo دوشنبه 24 تیر 1398

تاریخ انتشار بازی Greedfall در تریلری مشخص شد و بنظر می‌رسد این بازی شروع خوبی خواهد داشت.

جدیدترین بازی کمپانی Spiders، سازنده بازی‌های The Technomancer و Bound By Flame، بنظر می‌رسد بازی‌ای با پتانسیل بالا باشد، با توجه به‌اینکه تیم سازنده آن نسبتا کوچک بوده است.
در این تریلر تاریخ انتشار بازی و بخش‌هایی از تنظیمات بازی نمایش داده می‌شود و یک شمای کلی از هرج‌ومرجی که می‌توانیم در آن ایجاد کنیم نشان داده می‌شود. بازی Greedfall در تاریخ 10 سپتامبر برای پلتفرم‌های PC، PS4 و Xbox One منتشر خواهد شد.
همچنین در تریلر بازی می‌توانیم بخش‌هایی از صحنه‌های نبرد را ببینیم که بنظر می‌رسد تلفیقی از جادو و سلاح‌های سرد و گرم باشد. شما در Greedfall می‌توانید با انسان‌های دیگر مبارزه کنید، البته هیولاها و موجودات شرور دیگری برای آزمودن مهارت‌هایتان سر راهتان ظاهر می‌شوند.

بازی Greedfall

در این تریلر اشاره‌ای به وجود روابط احساسی و قابلیت انتخاب دیالوگ‌ها درکنار ویژگی‌های ظاهری متنوع برای شخصیت‌ها می‌شود که درمجموع بازی Greedfall را به یک تجربه RPG مفرح تبدیل می‌کند.
بازی The Technomancer، از بازی‌های قبلی شرکت Spiders، یک بازی RPG لذت‌بخش با تاریخچه داستانی جالب و نبردهای نسبتا سرگرم‌کننده بود و به‌نظر می‌رسد Greedfall یک قدم از آن پیش‌روی کرده است. باید صبر کنیم تا ببینیم این بازی شبیه چیزی که در تریلر نمایش داده شده هست یا نه. در پایین می‌توانید تریلر Greedfall را مشاهده کنید:

تگ ها:

Greedfall

دیگر مطالب پیشنهادی:

متن دیدگاه

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد سایت شوید.

نظرات کاربرها:

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده.