Heen، قهرمان سابق TI، به عنوان مربی به تیم TNC Predator پیوست

نویسنده: Milad پنج‌شنبه 5 اردیبهشت 1398

 این بازیکن سابق کُره‌ای که به یک مربی تبدیل شد، یکی از موفق‌ترین مربیان صحنه Dota شناخته می‌شه و قراره که در این فصل از مسابقات DPC در راه صعود به TI9، در خدمت تیم TNC Predators باشه.

Heen یکی از مهره‌های کلیدی قهرمانی Team Liquid در TI7 بود و قبل از اینکه در نوامبر 2018 از تیم جدا بشه به مدت دو سال و نیم برای این تیم مربی‌گری کرد. همچنین سابقا در TI5 برای تیم MVP Hot6 به عنوان بازیکن حضور داشته. حالا بعد از یک وقفه 4 ماهه، Heen به عنوان مربی تیم TNC Predators قراره وارد یک چالش جدید بشه.

Heen به عنوان مربی جدید TNC Predators معرفی شد.

تیم TNC در اولین Major این فصل یک سقوط آزاد داشته، طوری که در مسابقات کوالالامپور در مقام پنجم/ششم قرار گرفت. اون‌ها نتونستن به DPC Event صعود کنن و حتی در مسابقات اخیر ESL One بمبئی پشت سر تیم‌های Na’Vi، Mineski و Keen Gaming در رتبه چهارم قرار گرفتن.
جایگاه اون‌ها در TI9، با وجود اینکه در دو دوره مسابقات مقدماتی اخیر Major به تیم Mineski باختند، به خطر افتاده. در همین حین تیم‌های کمی هستند که پایین‌تر از تیم TNC باشن و این باعث می‌شه که تیم TNC فقط یک شانس واقعی برای دعوت یا صعود به TI9 و جای گرفتن در آخرین Major این فصل یعنی EPICENTER داره. اون‌ها از مسابقات Paris Major هم حذف شدند و در اون حضور ندارند.
Heen در صحنه مربی‌گری Dota 2 قابل احترامه و قطعا حضورش در تیم با توجه به چندین سال تجربه‌ای که داره، می‌تونه خیلی تاثیرگذار باشه که البته در چند ماه آینده تاثیرش روی تیم TNC مشخص می‌شه.
 

تگ ها:

Heen TNC Predators Dota 2

دیگر مطالب پیشنهادی:

متن دیدگاه

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد سایت شوید.

نظرات کاربرها:

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده.