بازی Heroes of the Storm | اضافه شدن یک قهرمان جدید

نویسنده: Alireza Shams چهار شنبه 9 مرداد 1398

با اعلام کمپانی Blizzard و در راستای بهبود وضعیت Heroes of the Storm که یک بازی در سبک MOBA است، تغییراتی در حال شکل گرفتن در این بازی هستند.

با Qhira آشنا شوید

کاراکتر Qhira یک Assassin نزدیک‌زن اهل Nexus است و این یعنی شما با یک شخصیت کاملاً جدید طرف هستید که سابقۀ حضور در هیچ یک از ساخته‌های Blizzard را ندارد. او با قلاب و تیغه‌های مخصوص خودش شناخته می‌شود و این توانایی را دارد تا جواب صبر بازیکن را به خوبی بدهد و حرکات بزرگی انجام دهد که می‌تواند نتیجۀ متفاوتی در پایان بازی رقم بزند.

بازی Heroes of the Storm | اضافه شدن یک قهرمان جدید

قابلیت جابه‌جایی Qhira که او را می‌تواند به موانع مورد نظر برساند نشان‌دهندۀ Mobility بالای این Hero است که البتۀ با محدودیتی نسبی همراه است. او نمی‌تواند مثل Tracer یا Lunara با آزادی کامل به نقاط مختلف زمین برود. نکتۀ دیگر که در طراحی Qhira به کار رفته، انتخاب این کاراکتر را به شرایط خاصی محدود می‌کند که در آن‌ها با قدرت بیشتری توانایی درخشش دارد.
انتخاب کاراکتر Qhira ریسک بالایی را متوجه بازیکن می‌کند، اما از طرفی مزد این ریسک را نیز می‌دهد. زمانی که به کسی متصل می‌شود امکان غافلگیر شدن وجود دارد و یک Tank متحرک مانند Garrosh می‌تواند حرکات Qhira را علیه خودش به کار بگیرد، هرچند نباید از قابلیت فرار این کاراکتر هم به سادگی گذشت. برای آشنایی بیشتر با کاراکترهای بازی Heroes of the Storm روی اسم این بازی کلیک کنید.

برای مشاهدۀ اخبار بیشتر در زمینۀ Gaming روی این‌جا کلیک کنید.
 

تگ ها:

Blizzard Heroes of the Storm

دیگر مطالب پیشنهادی:

متن دیدگاه

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد سایت شوید.

نظرات کاربرها:

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده.