I.G.I 3: Origins

نویسنده: likethemonat چهار شنبه 29 اسفند 1397

انتشار بازی I.G.I 3: Origins در سال 2022 در یک کنفرانس خبری توسط Toadman Interactive تایید شد.

اولین نسخه IGI به سال 2000 برمیگردد و این بازی قدیمی برای خیلی ها خاطره انگیز است. حالا در یک کنفرانس خبری استدیو Toadman Interactive اعلام کرده که قرار است IGI 3 در سال 2022 منتشر شود و انتظار تعداد زیادی از گیمر هارا که با دو نسخه پیشین این بازی خاطره دارند، براورده کنند. اتفاقا قرار است داستان I.G.I 3: Origins به ماجراهای قبلی گریزی بزند و این سه نسخه بهم ارتباط داشته باشند اما متاسفانه هنوز از داستان اصلی  IGI 3 اطلاعاتی منتشر نشده است.

 I.G.I 3: Origins قرار است مثل نسخه های پیشین  یک بازی شوتر اول شخص- مخفی کاری- تاکتیکی باشد. 

I.G.I 3: Origins

اولین قسمت از سری بازی های IGI در سال 2000، با نام Project I.G.I عرضه شد با اینکه بخاطر نقص هایی مثل نداشتن قابلیت ذخیره سازی، هوش مصنوعی ضعیف و نداشتن ویژگی های چند نفره امتیازها و نقد های خوبی دریافت نکرد اما بخاطر گیم پلی خوب و جلوه های بصری توانست بین جامعه گیمرها فروش خوبی داشته باشد.

سه سال بعد I.G.I.-2: Covert Strike برای علاقه مندان منتشر شد اما همچنان این بازی دچار نقص هایی بود و خیلی نتوانست طرفداران خود را راضی کند. اما حالا I.G.I 3: Origins در دست ساخت است و به گفته رابین فلودین، مدیرعامل استدیو Toadman Interactive، این بازی در مراحل اولیه ساختش است و قرار است در سال 2022 عرضه شود اما هنوز اطلاعاتی برای پلتفرم های مقصد منتشر نشده است.

تگ ها:

I.G.I 3: Origins Toadman Interactive IGI

دیگر مطالب پیشنهادی:

متن دیدگاه

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد سایت شوید.

نظرات کاربرها:

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده.