مروری بر اتفاقات روز اول نمایشگاه Iran Games Cup 2019

نویسنده: Alireza Shams شنبه 2 شهریور 1398

نخستین روز برگزاری نمایشگاه Iran Games Cup (IGC) 2019 با استقبال فوق‌العادۀ علاقه‌مندان به بازی‌های رایانه‌ای روبه‌رو شد.

گیمرهای مختلف که از اقصی نقاط ایران گرد هم آمده بودند، در رده‌های سنی مختلف به رقابت با یکدیگر پرداختند. بازیکن‌های زیادی در قالب بازی‌های PES 19، FIFA 19، Quiz of Kings و بازی‌های مغزینه سرگرم بازی شدند و توانایی‌هایشان را محک زدند.
از نکات جالب روز اول نمایشگاه، حضور پرشور والدین بازیکنان و همراهانشان، گزارش زندۀ بازی‌های جذاب فوتبالی با حضور بازیکنان مطرح FIFA و نحوۀ برگزاری Quiz of Kings بود که شور و هیجان بالایی را برای سالن مسابقات به ارمغان آورد. بعد از ظهر این روز شاهد حضور دو مهمان ویژه بود. جناب آقای عباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی کشورمان به همراه سید صادق پژمان رئیس بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای از غرفه‌های مختلف این مجموعه دیدن کردند.

IGC

مرکز سالن توسط غرفه‌های Rani که با نوشیدنی‌های خنک و بازی‌های VR اشباع شده بود، عطش مراجعه‌کنندگان را رفع کرد و طراوت مورد نیاز آن‌ها را برای آن‌ها فراهم کرد. البته غرفۀ ویاموند هم فعالیت‌هایی در زمینۀ VR داشت و بازدیدکنندگان را به دنیای واقعیت مجازی برد.

IGC

کمیکا و تبیان نیز با حضور فعال در غرفه‌های خود از برنامه‌های خود برای جلب رضایت مخاطبین پرده برداشتند. غرفۀ واج (WOG) نیز از هیاهوی خاصی برخوردار بود. این شرکت در راستای جلب رضایت مخاطبین اقدام به پخش مسابقات حساس The International 2019 کرد که با استقبال خوبی از سوی هواداران Dota2 و دیگر بازیکنانی که از حجم جوایز مطلع شده بودند، همراه شد. برخورد صمیمی کادر غرفۀ این شرکت موجب ایجاد جوّی دوستانه و محیطی آرامش‌بخش برای علاقه‌مندان شد و بازیکنان زیادی را به واسطۀ بازی کارتی ابداعی این شرکت برای ساعت‌ها سرگرم کرد.

نمایشگاه تا روز جمعه، هشتم شهریور ماه همچنان پابرجا است. به امید دیدار شما علاقه‌مندان به بازی‌های ویدئویی در آینده‌ای نزدیک!
 

تگ ها:

FIFA PES Quiz of Kings IGC

دیگر مطالب پیشنهادی:

متن دیدگاه

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد سایت شوید.

نظرات کاربرها:

Rayan  | دوشنبه 11 شهریور 1398
من رفتم عالی بود
SMART GAMER  | شنبه 2 شهریور 1398
جای من خالی خخخ