جان ویک تبدیل به بازی ویدئویی می‌شود

نویسنده: Han Solo پنج‌شنبه 19 اردیبهشت 1398

مبارزه برای جان ویک یک نوع بازی استراتژیک مثل شطرنج است.

خب این اتفاق همه را سورپرایز کرده است! اگر شما از هرکسی از جمله Mike Bithell می‌پرسیدید که آیا خالق Thomas Was Alone و Volume قرار است یک بازی ویدئویی از سری فیلم‌های John Wick بسازد، فکر می‌کنم همه به شما می‌خندیدند. اما همانطور که می‌بینید اینجا ما در این واقعیت جدید قرار داریم، جایی که فیلم‌های اکشن کیانو ریوز نه تنها تبدیل به یک بازی ویدیویی می‌شود، بلکه یک داستان استراتژیک است که توسط Bithell نوشته و کارگردانی شده و به گفته خودش" جنگیدن را تبدیل به یک بازی شطرنج برنامه ریزی شده" کرده است.
شما می توانید اولین تریلر منتشر شده از این بازی را در زیر ببینید:


در مورد بازی هنوز جزئیات زیادی در اختیار مخاطبان قرار داده نشده است. در حالی که این بازی برای پلتفرم‌های  کامپیوتر و کنسول‌ها منتشر می‌شود، حق انحصاری آن برای انتشار نسخه کامپیوتری آن در اختیار Epic Games Storeاست، اگر چه مشخص نیست که آیا زمان انتظار به پایان رسیده است یا نه. هیچ نسخه آزمایشی نیز ارائه نشده است، اما Bithell در توییتر خود گفته است که تا کنون یک سال شده است که در حال کار بر روی این بازی است.
در تریلر بخشی از گیم پلی نشان داده شده است، به بازیکنان گزینه‌های متعددی برای انتخاب به عنوان جان ویک مشهور داده می‌شود. انتخاب‌ برای انجام کارهایی مانند از پا در آوردن دشمنان، شلیک به آن‌ها، پرتاب کردن تفنگ و تسلیم شدن و احتمالا کار‌های دیگر بسته به شرایط و وضعیتی که خود را در آن قرار می‌دهید. ممکن است این بازی سبک تیراندازی RPG  پر هیجانی که از بازی جان ویک انتظار دارید نباشدا ما به جرعت می‌توانیم بگوییم که اساس بازی به شخصیت‌ها و سبک سری فیلم‌های John Wick وفادار مانده است.سازنده بازی می‌گویند" بازیمن مسئول تمام حرکات و تصمیم‌های جان ویک است و بلافاصله تنایج و عواقب انتخاب خود را مشاهده خواهد کرد،هر حرکت در John Wick Hex مانند یک صحنه از فیلم است و هر مبارزه نیاز به فکر کردن و تصمیم‌گیری استراتژیک دارد."

John Wick Hex دارای داستانی مجزا از سری فیلم‌ها است،در طول بازی بازیکنان می‌توانند سلاح‌ها و لباس‌های متنوعی برای جان ویک بدست بیاورند.استفاده از تفنگ‌ها نیز مانند دیگر بازی‌های سبک شوتر نیست که بی‌نهایت مهمات در اختیار داشته باشید،این بازی طوری ساخته شده که حتی انتخاب نوع سلاح نیاز به فکر کردن داشته باشد و نتوان از یک تفنگ در همه مبارزه‌ها استفاده کرد.

فضای بازی شبیه فیلم‌های گرافیکی نویر است و گفته شده تعدادی از بازیگران سری فیلم‌های جان ویک از جمله Ian McShane و Lance Reddick در آن صدا پیشگی می‌کنند.هنوز خبری از حضور یا عدم حضور Keanu Reeves ستاره اصلی جان ویک منتشر نشده است.

john wick hex

پیش از اینکه انتظار برای این بازی بیش از حد طول بکشد، احتمالا درE3 ماه آینده، (The Electronic Entertainment Expo یا همان نمایشگاه سرگرمی‌های الکترونیکی که یک رویداد تجاری مهم برای صنعت بازی‌های ویدئویی است) اطلاعات بیشتری درباره John Wick Hex منتشر خواهد شد.

تگ ها:

John Wick strategy game

دیگر مطالب پیشنهادی:

متن دیدگاه

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد سایت شوید.

نظرات کاربرها:

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده.