زمان عرضه The Last of Us Part II به سال آینده موکول شد

نویسنده: likethemonat چهار شنبه 8 خرداد 1398

Jason Schreier (جیسون شرایر) دبیر سایت Kotaku در اکانت توییتر خود اعلام کرده است که The Last of Us Part II قرار است در سال 2020 منتشر شوند.

این روزها دو بازی مهم و پرطرفداری که گیمرها شدیدا انتظارشان را می‌کشند The Last of Us Part II و Death Stranding هستند. با اینکه قبل‌تر جیسون شرایر اعلام کرده بود که The Last of Us Part II قرار است در پاییز امسال منتشر شود اما ساعاتی پیش در اکانت توییتر خود اعلام کرد که بنظر می‌رسد قرار است بازی The Last of Us Part II در سال آینده منتشر شود. بعد از کلی شایعه و خبرهای امیدوار کننده در مورد تاریخ انتشار The Last of Us Part II این خبر قطعا برای طرفداران این بازی ناراحت کننده است.

جالب است بدانید Naughty Dog در ماه آپریل اعلام کرده بود که Troy Baker و Ashley Johnson فیلم‌برداریشان در نقش‌های Joel و Ellie تمام شده است بجز این کارگردان بازی Anthony Newman ،The Last of Us Part II در اکانت توییتر خود اعلام کرده است که Naughty Dog برای سرعت بخشیدن به اتمام ساخت The Last of Us Part II نیرو استخدام می‌کند. اما حالا جیسون شرایر امیدها را ناامید کرد!

بجز The Last of Us Part II خیلی‌ها منتظر هستند تا فقط اطلاعات بیشتری از Death Stranding منتشر شود. دلیلش هم ویدیوهای گنگی است که قبل‌تر کوجیما منتشر کرده بود و عملا از این دو ویدیو هیچ اطلاعاتی درمورد داستان Death Stranding نمی‌توان فهمید. جیسون شرایر درمورد تاریخ انتشار Death Stranding نیز گفته است که بنظر می‌رسد که این بازی در نوامبر امسال منتشر خواهد شد.

Death-Stranding

تگ ها:

Naughty Dog جیسون شرایر Death Stranding The Last of Us Part II

دیگر مطالب پیشنهادی:

متن دیدگاه

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد سایت شوید.

نظرات کاربرها:

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده.