یک قدم نزدیکتر به Last Of Us 2

نویسنده: likethemonat دوشنبه 26 فروردین 1398

این روزها همه انتظار خبر جدیدی از انتشار The Last Of Us 2 را می‌کشند و نیل دراکمن خبر جدیدی مبنی بر پایان نقش آفرینی و عملیات موشن کپچر یکی از کاراکترهای Last Of Us 2 منتشر کرده است.

جدیدترین اثر Naughty Dog که به صورت کاملا انحصاری برای پلتفرم PS4 درحال ساخت است و پیشبینی می‌شود Last Of Us 2 در اواخر سال جاری منتشر شود و همه امیدوارند به سال 2020 نرسد. عوامل Last Of Us 2 در تللاش هستند تا زودتر انتظار را به پایان برسانند و Last Of Us 2 هرچه سریع تر منتشر شود. درواقع چندوقتی است که  Last Of Us 2 در سکوت خبری به سر می‌برد اما روز گذشته نیل دراکمن در صفحه اینستاگرام خود از Laura Bailey برای نقش آفرینی کردن بجای کاراگتر مورد علاقه اش تشکر کرد و او را تحسین کرد.

نیل دراکمن در پست اینستاگرام خود اینگونه گفته است: این پایان پروسه‌ی ضبط بازیگری لورا بیلی است! ازت ممنونم که در مسیر زنده کردن یکی از کاراکترهای محبوبم به من کمک کردی. تو فوق‌العاده هستی.

lastofus2

با اینکه خیلی وقت است تریلر جدیدی از Last Of Us 2 منتشر نشده اما هرچنوقت یکبار خبر جدیدی منتشر می‌شود مثل اعلام همکاری Logic و حالا هم اتمام پروسه نقش آفرینی Laura Bailey در Last Of Us 2 یعنی خیلی هم طرفداران را در خماری خبر جدید از Last Of Us 2 نذاشته اند :))

 Last Of Us یکی از محبوب ترین و موفق ترین بازی های انحصاری شرکت Sony میباشد که برای گیمرها جایگاه ویژه ای دارد. داستان Last Of Us 2 پنج سال بعد از نسخه اول اتفاق می‌افتد و طبق تریلر منتشر شده از دست و پنجه نرم کردن Ellie با مشکلات و دشمنان جدیدش حکایت می‌کند. انتظار می‌رود Last Of Us 2 در اواخر سال جاری منتشر شود

تگ ها:

The Last Of Us 2 نیل دراکمن Sony PS4

دیگر مطالب پیشنهادی:

متن دیدگاه

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد سایت شوید.

نظرات کاربرها:

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده.