LEGO و Blizzard برای مسابقات خیریه Twitch Rivals همکاری می‌کنند

نویسنده: gojira یکشنبه 6 مرداد 1398

کارگاه Twitch Rivals LEGO Overwatch با همکاری سه کمپانی Blizzard ، LEGO و Twitch برگزار شد.

این مسابقات استریمینگ شامل رقابت آنلاین تیم‌هایی در بازی Overwatch بود که تیم برنده در هر منطقه خیریه کودکانی را برای اهدا شدن کیت‌های لگو به آن انتخاب می‌کرد. همین حالا همکاری بین Blizzard و LEGO برای ساختن اسباب بازی‌های LEGO Overwatch وجود دارد. این مسابقات خاص Twitch Rivals در این هفته با تمرکز بر اورواچ بود با جوایزی که به خیریه‌های کودکان اهدا شد.

کارگاه Twitch Rivals LEGO Overwatch دیروز با تیم‌های استریمری از آمریکای شمالی و اروپا برگزار شد که در این شوتر اول شخص با یکدیگر رقابت می‌کردند. تیم برنده هر منطقه خیریه کودکانی را برای اهدا شدن اسباب بازی‌های لگو انتخاب کرد. در نهایت خیریه فرانسوی CEKEDUBONHEUR و خیریه هندی Toybank هر کدام برنده 100 کیت لگو شدند.

lego blizzard

Blizzard و لگو هم‌ اکنون برای ساخت سری اسباب بازی‌های Lego Overwatch در حال همکاری هستند که شامل شخصیت‌ها ، وسایل نقلیه و مکان‌هایی از بازی می‌شود. مسابقات این هفته شامل دکوری با رنگ و بوی لگو و اسباب بازی‌های لگویی Overwatch با سایز بزرگ بود.

Twitch Rivals سری مسابقات پلتفرم استریمینگ Twitch است. که مسابقات بازی‌های مختلفی از جمله Apex Legends ،  League of Legends ، Rainbow six siege و Magic: The Gathering Arena را تاکنون برگزار کرده است.

تگ ها:

Blizzard LEGO Twitch Overwatch

دیگر مطالب پیشنهادی:

متن دیدگاه

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد سایت شوید.

نظرات کاربرها:

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده.