ماهانه 112 میلیون نفر Minecraft بازی می‌کنند

نویسنده: Han Solo دوشنبه 25 شهریور 1398

بازی Minecraft مرزهای محبوبیت را جا‌به‌جا کرده است.

طبق گفته Helen Chiang، رئیس استودیوی سازنده بازی Minecraft، ماهانه 112 میلیون نفر Minecraft بازی می‌کنند. این تعداد یک سوم جمعیت ایالات متحده آمریکا است و جمعیت استرالیا یک ششم این تعداد است. فرض کنید شما 10 هزار لک لک گرمسیری دارید که می‌خواهید 112 میلیون دونات را بین آن‌ها تقسیم کنید، بنابراین به هرکدام از این لک لک‌ها 112 هزار دونات می‌رسد که این تعداد هرطور که حساب کنید رقم بالایی است.
این آمار در مصاحبه با Business Insider توسط Chiang اعلام شد، وی همچنین گفت علت موفقیت بازی Minecraft در این 10 سال خستگی ناپذیر بودن آن است که بازیکنان را مشتاق به برگشت به این بازی می‌کند حتی اگر چند هفته از این بازی دست بکشند. این نکته که بازی Minecraft هم‌اکنون در همه پلتفرم‌های موجود قابل دسترسی است در محبوبیت بازی بی‌تاثیر نیست. علاوه بر این استودیو Mojang همواره آپدیت‌های جدیدی به بازی اضافه می‌کند.

Minecraft

بازی Minecraft روزبه‌روز بهتر می‌شود و اگر شما طرفدار نوع هنری پیکسی باشید از گرافیک جالب و دقیق این بازی لذت خواهید برد. متاسفانه پکیج گرافیکی " Super Duper Graphics Pack " که قرار بود به بازی اضافه شود، به علت دشواری‌های فنی کنسل شد.
اما بازیکنان می‌توانند برخلاف سادگی ظاهری بازی کارهای مهیجی مانند ساخت پنت هاوس، تماشای فیلم و ... را در این بازی انجام دهند.
 

تگ ها:

Minecraft

دیگر مطالب پیشنهادی:

متن دیدگاه

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد سایت شوید.

نظرات کاربرها:

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده.