Minecraft به دنیای واقعی می‌آید

نویسنده: likethemonat یکشنبه 29 اردیبهشت 1398
تولد 10 سالگی Minecraft است و به زودی این بازی را در دنیای واقعی تجربه خواهید کرد!

Minecraft یکی از بازی‌هایی است که جای خود را در تاریخ دنیای گیم ثبت کرده است و توانسته است جای خوبی در بازار پیدا کند و موفقیت خود را حفظ کند. حالا شرکت سازنده Minecraft یعنی Microsoft اعلام کرده است که این بازی محبوب مرز فروش 176میلیون نسخه را شکسته است.

این اتفاق برای Minecraft شاید خیلی هم عجیب نباشد چون همانطور که می‌دانید Minecraft برای تمامی پلتفرم‌ها عرضه شده است و قبل‌تر این خبر نیز منتشر شد که Minecraft به تنهایی برای کامپیوتر 30 میلیون نسخه فروش داشته است پس این آمار برای Minecraft دور از ذهن نیست. حالا که 10 سال هم از عمر Minecraft گذشته است، هرروز شاهد موفقیت‌های بیشتر برای این بازی جالب هستیم که دید متفاوتی به گیمرها داده است و در طول این 10 سال تغییرات خوب و مفیدی در این بازی ایجاد شده است.

یک اتفاق بزرگ برای دوست داران دنیای Minecraft: معرفی Minecraft Earth برای گوشی‌های موبایل توسط Microsoft

داستان  Minecraft Earth چیست؟ Minecraft Earth یک بازی واقعیت افزوده است. در Minecraft Earth شما می‌توانید با استفاده از گوشی موبایل خود در دنیای واقعی روی سطوح صاف ساخت و ساز کنید و دنیای Minecraft را کف اتاقتان ببینید! این خبر نه تنها برای دوست داران Minecraft بلکه شاید برای همه مردم جذاب باشد. این یعنی پیوند میان واقعیت و دنیای مجازی که قبل‌تر برای بازی Pokemon Go شاهدش بودیم که طرفداران زیادی هم پیدا کرد. قرار است در Minecraft Earth اشیاء در دنیای واقعی پراکنده باشند و شما آن‌ها را جمع کرده و هرجور که مایلید این آیتم‌ها را در دنیای واقعی بچینید و از دیدن ساخته‌های خود کیف کنید! همچنین بازیکنان می‌توانند در Minecraft Earth  در ساخت و سازها با یکدیگر همکاری کنند.

تگ ها:

Minecraft Microsoft

دیگر مطالب پیشنهادی:

متن دیدگاه

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد سایت شوید.

نظرات کاربرها:

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده.