درباره Mortal Kombat 11

نویسنده: likethemonat شنبه 17 فروردین 1398

شعار تبلیغاتی  Mortal Kombat 11 !You're Next 

تاریخ انتشار: 
23 April 2019
3 اردیبهشت 1398

نسخه آزمایشی:
28 March
8 فروردین
در صورت پیش خرید، شخصیتShao Kahn نیز در روز عرضه قابل بازی خواهد بود.
داستان بازی:
Raiden با کشتن Shinnok تعادل تاریخ را برهم میزند. Kronika (نگه دارنده زمان) از دفاع زمینیان از قلمرو زمین خسته شده است، خود دست به کار میشود و به هر طریقی در پی برقرار کردن تعادل تاریخ میباشد.

نسخه جدید Mortal Kombat 11 دارای فیتلیتی های خشن تر و خونین تری نسبت به نسخه های پیشین است که در رونمایی های انجام شده تا کنون بر فیتلیتی ها تاکید زیادی شده است.

هر شخصیت مثل نسخه پیشین Mortal Kombat 11 دارای سه حالت میباشند. علاوه بر این قابلیت ساخت حالات شخصی‌سازی‌شده برای هر کاراکتر نیز به بازی اضافه شده است اما گفته شده است که این حالات جنبه تزیینی دارند و در عملکرد کاراکتر نقشی نخواهند داشت

Mortal Kombat 11 قرار است ۲۵ شخصیت داشته باشد.
شخصیت «Shao Kahn» هم به کسانی داده خواهد شد که بازی را پیش‌خرید کرده باشند.

mk11

حرکات ایکس‌ری در Mortal Kombat 11 نام‌گذاری تازه‌ای دارند و Fatal Blow نام گرفته‌اند. زمانی که خط سلامتی یک بازی‌کننده به کمتر از ۳۰ درصد برسد، می‌توانند حرکت Fatal Blow خود را اجرا کنند. کلید اجرای حرکت تفاوتی نکرده است.
حرکات جدید دیگری به اسم Crushing Blow به بازی اضافه شده‌اند. این حرکات از نظر ظاهری شبیه به یک حرکت ایکس‌ری کوتاه هستند.
هر شخصیت پنج شش عدد Crushing Blow مختلف دارد که در حالت‌های مشخص شده، فعال می‌شوند و صدمه‌ی زیادی هم وارد می‌کنند.

داستان بازی Mortal Kombat 11 : ریدن تعادل تاریخ را با کشتن Shinnok برهم می‌زند. Kronika هم که از مقابله‌ی زمینیان خسته شده است، تصمیم می‌گیرد به هر قیمتی نظم دنیا را بازگرداند. شخصیت Kronika  به عنوان «نگه‌دارنده‌ی زمان» معرفی شده است و ضد قهرمان اصلی مورتال کامبت ۱۱ است.شخصیت های جدید Mortal Kombat 11:

  • Kronika

 (The Keeper of Time)
Kronika در نقش رئیس و استاد شخصیت تازه معرفی شده‌ی Geras ظاهر می شود
خبر بد این است که، گفته میشود Kronika که البته نقش کلیدی را در داستان بازی دارد، اما برای مبارزات قابل بازی نمیباشد. این موضوع توسط پدیدآورنده سناریو بازی به نام Thiago Gomes تایید شده است.  دلیل این تصمیم میتواند ویژگی های منحصر به فرد این کاراکتر میباشد که بالانس و تعادل های کلیدی بازی را برهم میزند.شخصیت های قدیمی تایید شده که در بازی حضور دارند: 
Sonya Blade- Kabal- Scorpion- Skarlet- Sub-Zero-Raiden-Baraka-D'Vorah- Kano- Johnny Cage- Cassie Cage- Jade- Kung Lao- Skarlet-
Ronda Rousey به عنوان شخصیت  Sonya Blade در بازی Mortal Kombat 11 ایفای نقش خواهد کرد.
شایعه جالب و بامزه که قبل تر شنیده میشد حضور شخصیت Shaggy  (Scooby Doo) در نسخه جدید مرتال کمبت بود که به تازگی این شایعه تکذیب شد.

Kronika

The Keeper of Time

  • Geras

وی توانایی منحصر به فردی به منظور تغییر زمان به اراده‌ی خود را دارد. این مکانیک برروی حرکات Geras  تاثیر دارد و او را قادر به فریز کردن دشمنان یا عقب بردن زمان و برگشت به حالات و حرکات قبلی می‌کند. 
این کاراکتر ، حرکات و توانایی‌هایی دارد که محوریت آن‌ها شن و ماسه است. از پرت کردن دشمنان در گرداب‌های ماسه‌ای گرفته تا ایجاد شیارهایی از شن در هوا؛ همه و همه باعث شده تا در کنار توانایی تغییر زمان، شخصیت قدرتمند و جالبی باشد.

تگ ها:

mortalkombat11 mortal-kombat

دیگر مطالب پیشنهادی:

متن دیدگاه

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد سایت شوید.

نظرات کاربرها:

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده.