آیا Infinity Ward احتمال ریمستر MW2 را رد کرد؟

نویسنده: gojira یکشنبه 23 تیر 1398

چند روز قبل بعد از انتشار یک کاور برای MW یک تئوری جالب مطرح شد.

بازیکنان متوجه شدند که بر روی شانه‌ی چپ کاپیتان پرایس یک عدد 2 به صورت نامحسوس قرارداده شده ، که در کنار جمله « MW بازگشته است.» قرار دارد. معلوم نیست که آیا این نکته از روی عمد روی کاور گذاشته شده یا ضرفا یک تضادف است که البته عجیب به نظر می‌رسد با توجه با این که عدد 2 دقیقا در کنار جمله‌ای که ذکر شد قرار دارد.

معمولا کاور‌ها در این سطح با دقت و فکر زیادی ساخته می‌شوند و همه‌ی جزئیات ویرایش می‌شوند. به همین دلیل تقریبا مطمئنیم که قراردادن عدد 2 اتفاقی نبوده‌است. آیا می‌شود نتیجه گرفت که MW2 قطعا ریمستر می‌شود؟ به هیچ وجه. اما بدون شک احتمال ریمستر شدن آن بالاتر می‌رود.

mw2

پاسخ یکی از کارکنان Infinity Ward به این تئوری 

طی چند روز اخیر طرفداران این سری محبوب آنقدر به شایعات در این رابطه دامن زدند که taylor kurosaki یکی از کارکنان Infinity Ward در شبکه‌های اجتماعی به این تئوری واکنش نشان داد. او گفت :«ها ها ! این خنده‌دار است.»

هیچ جواب قطعی در مورد منتشر شدن این ریمستر وجود ندارد اما پاسخ کارمند Infinity Ward این تئوری را مقداری کمرنگ کرد. باید دید در آینده سرنوشت این ریمستر چه خواهد شد که تنها اعلام رسمی سازندگان بازی می‌تواند در این مورد پاسخگو باشد.

تگ ها:

MW2 call of duty

دیگر مطالب پیشنهادی:

متن دیدگاه

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد سایت شوید.

نظرات کاربرها:

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده.