آیا قرار است در انتظار Horizon Zero Dawn جدیدی باشیم؟

نویسنده: likethemonat یکشنبه 25 فروردین 1398

بعد از Horizon Zero Dawn حتما طرفداران این شاهکار انتظار دارند نسخه جدیدی از این بازی را تجربه کنند اما آیا واقعا قرار است Horizon Zero Dawn جدیدی را تجربه کنیم؟

بازی انحصاری Horizon Zero Dawn توانسته است موفقیت‌های بسیاری کسب کند و طرفداران بسیاری جذب خود کند و قطعا بعد از تجربه Horizon Zero Dawn، ساخت نسخه جدیدی از این بازی کار درستی خواهد بود. خبر خوب اینکه جِنینا گَوِنکار، یکی از صدا گذاران The Frozen Wilds که تنها بسته الحاقی Horizon Zero Dawn می‌باشد، خبر از ساخت قسمت دوم  Horizon Zero Dawn را داده است. 

 Horizon Zero Dawn دارای داستانی قوی و پرمحتوا می‌باشد که پر از جلوه‌های بصری و گرافیک محشر است که در طول بازی هرچه بیشتر علاقه‌مند به ادامه بازی می‌کند. Horizon Zero Dawn همیشه توانسته است نمرات خوبی را از سایت های معتبر گیمینگ دریافت کند و جایگاه خوبی را بین بازی های دنیای کنسول داشته باشد و انتظار می‌رود نسخه جدیدی از Horizon Zero Dawn در راه باشد که خبر قطعی و واضح تری هنوز ارائه نشده است اما جِنینا گَوِنکار که یکی از صدا گذاران بسته الحاقی Horizon Zero Dawn است اطلاعاتی منتشر کرده که مبنی بر ساخت نسخه جدید  Horizon Zero Dawn  می‌باشد.

horizonzerodawn

 Horizon Zero Dawn داستان دختری به اسم Aloy است که در کودکی به طور خیلی اتفاقی دستگاهی به اسم Focus پیدا می‌کند که این دستگاه قابلیت نشان دادن اطلاعات جالبی را برای کسی که از آن استفاده می‌کند را دارد. درواقع بازیکن در  Horizon Zero Dawn نقش Aloy را دارد که ماموریت های اصلی و فرعی زیادی را برعهده دارد و در نهایت بدنبال کشف این حقیقت است که مادرش کیست و چرا در بچگی از قبیله اش طرد شده است.

تگ ها:

Horizon Zero Dawn guerrilla PS4

دیگر مطالب پیشنهادی:

متن دیدگاه

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد سایت شوید.

نظرات کاربرها:

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده.