نینجا استریمر و یوتیوبر معروف درحال نوشتن کتاب آموزش گیمر "شکست ناپذیر شدن" است

نویسنده: Han Solo چهار شنبه 9 مرداد 1398

تایلر "نینجا" بلوینز، بزرگ‌ترین گیمر دنیا، درحال نوشتن نه تنها یک کتاب بلکه سه کتاب است که یکی از آن‌ها با شما به‌عنوان یک گیمر تازه کار کمک می‌کنم به یک ماشین "شکست ناپذیر" در بازی کردن تبدیل شوید.

کتاب نینجا با نام " Ninja: Get Good" قرار است در ماه آگوست منتشر شود و به گیمرهایی که می‌خواهند راز موفقیت نینجا را بدانند نکات لازم را آموزش بدهد. این نکات شامل " استفاده از بهترین سیستم و وسایل، تمرین هدف‌مند، کشف استراتژی مناسب برای استریم کردن و تشکیل تیم مناسب" می‌شود. همچنین قرار است در ماه آگوست دفترچه نینجا با استیکرها، نکات و حقه‌های گیمینگ می‌شود.

نینجا

اما اسمیت، سردبیر انتشارات Ebury در بیانیه‌ای گفت: "به عنوان یک تیم، نینجا را به نوشتن کتاب "خوب شو" تشویق کردیم و خوشحالیم که در کتاب Get Good نینجا توانسته است مطالب کاربردی و در عین حال سرگرم‌کننده‌ای درباره هنر و علم گیمینگ منتشر کند." اسمیت همچنین اضافه کرد:" این کتاب قرار است به بازیکنان در سراسر جهان همان چیزی را بدهد که دنبالش هستند، نگاهی از داخل برای تبدیل به نینجای بعدی شدن."
در ماه دسامبر، نینجا به دنیای داستان‌های تخیلی پا می‌گذارد و کتاب تصویری نینجا با نام : ترسناک‌ترین بازی، با همکاری Justin Jordan نوشته شده و تصویر سازی آن توسط Felipe Magaña انجام شده است. در این کتاب نینجا ایمیل مشکوکی دریافت می‌کند که او را به تجربه جدیدی در "یک بازی بسیار واقعی، چالش برانگیز و اعتیاد آور" دعوت می‌کند.
"به عنوان بهترین گیمر دنیا، نینجا نمی‌تواند از این چالش بگذرد و بزودی کشف می‌کند که این بازی ورای چیزی است که دیده می‌شود. نینجا به جهان بتل رویال تلپورت می‌شود و حالا به عنوان یک شخصیت دیجیتالی باید از پایه به‌دنبال راهی برای برنده شدن در بازی بگردد و جهان را نجات بدهد. در این مسیر او دوستان زیادی پیدا می‌کند و سرنوشتی که فکرش را نمی‌کرد را محقق می‌کند. در یک دنیای تخیلی که توسط نویسندگان و طراحان کامیک مشهوری مانند Justin Jordan و  Felipe Magaña ساخته‌اند، طرفداران نینجا برای اولین بار قادر خواهند بود هوش و مهارت بی‌نظیر این استریمر معروف را در قالب جدیدی ببینند."

در سایت رسمی انتشارات Penguin Random House اطلاعات بیشتری درباره Get Good ،Ninja Notebook و Ninja: The Most Dangerous Game در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.
 

تگ ها:

Ninja Streamer

دیگر مطالب پیشنهادی:

متن دیدگاه

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد سایت شوید.

نظرات کاربرها:

SMART GAMER  | چهار شنبه 9 مرداد 1398
این عالیه من خودم منتظر انتشار این کتاب میمونم و هر وقت اومد زود میگیرمش تا نکات زیادی رو یاد بگیرم ''انشالله''