اولین استریم Ninja در Mixer بیشتر از متوسط Twitch بازدیدکننده داشت

نویسنده: gojira دوشنبه 14 مرداد 1398

Tyler Blevins ملقب به Ninja کارش را در پلتفرم Mixer با استریم کردن 6 ساعت از بازی فورتنایت آغاز کرد.

او موفق شد در این استریم متوسط 65 هزار بازدید کننده داشته باشد که از میانگین بازدید‌ استریم‌های اخیرش در Twitch بسیار بیشتر بود.
Ninja بازیکن و استریمر شدیدا محبوب Fortnite به تازگی اعلام کرد که ازین پس فقط در پلتفرم Mixer استریم کردن خود را ادامه خواهد داد و Twitch را ترک کرد. Mixer پلتفرم استریم مایکروسافت و رقیب Twitch است اما تاکنون به اندازه‌ی پلتفرم آمازون در جذب بازدیدکنندگان موفق نبوده است.
با اینکه چامعه استریمینگ از این حرکت Ninja متعجب شد هنوز سوالات زیادی در این مورد باقی مانده مثلا اینکه میزان بازدید‌های او بعد از این جابه‌جایی چه تغییری خواهد کرد. آنطور که آمار بازدید‌های روز اول Ninja نشان می‌دهد او شروع خوبی داشته. بیشترین میزان بازدیدکننده او در روز اول زمانی که Bugha هم به او پیوست به 95 هزار رسید اما او در کل زمان استریمش توانست میانگین 65 هزار را حفظ کند.

ninja

میانگین بازدید‌های او در Twitch اخیرا حدود 40 هزار بوده که نشان می‌دهد او همین حالا هم توانسته این رقم را افزایش دهد. در حالی که این تازه روز اول او بوده و احتمالا با باخبر شدن دیگران از این اتفاق این رقم باز هم افزایش پیدا خواهد کرد. باید دید آیا او می‌تواند روند خوب روز اولش را ادامه دهد یا خیر.

این سوال مطرح بود که آیا مخاطبان Ninja یه همراه او به این پلتفرم جدید خواهند رفت یا نه که به نظر می‌رسد جواب آن مثبت باشد. می‌توانید در اینجا درباره‌ی جابه‌جایی او به Mixer بیشتر بخوانید.

تگ ها:

Ninja Twitch Mixer

دیگر مطالب پیشنهادی:

متن دیدگاه

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد سایت شوید.

نظرات کاربرها:

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده.