داستان Octopath Traveler هنوز ادامه دارد

نویسنده: Han Solo دوشنبه 26 فروردین 1398

شایعه: بازی Octopath Traveler بر روی PC منتشر می‌شود.

 Switch RPG ,Octopath Traveler با شکوه Square Enix، ممکن است یک قدم دیگر هم پیشرفت کند و بر روی PC هم منتشر شود، البته اگر رتبه‌‌بندی و‌ امتیاز‌دهی Korea’s Game Rating و هیئت بررسی درست باشد.
این رتبه‌بندی دیروز معلوم شد ولی از همان زمان صفحه‌ و سایت رتبه بندی بسته شده، اما Rodger یک عضو ResetEra موفق شد قبل از بسته شدن سایت نتایج را بدست بیاورد. ظاهرا نسخه PC آن توسط Bandai Namco منتشر می‌شود؛ حد‌اقل در کره به این صورت هست.

Octapath Traveler Snowtrip

بازی Octopath Traveler سال پیش در Switch راه اندازی شد، جایی که مخاطبان زیادی را جمع کرده است. این بازی یک همبستگی عجیب بین دوران SNES JRPG ها با تجربیات جدید دارد، از ضربات 2D-HD پر زرق و برق و خیره کننده گرفته تا سیستم هایی که به نوبه خود مبتنی بر نبرد بوده و شامل پیچیدگی های متعددی است. این بازی همچنین در خود هشت ماجراجویی  RPG به همراه هشت قهرمان با منشأ، مهارت و مأموریت های منحصر به فرد دارد.
این بازی تا به امروز فقط بر روی Switch منتشر شده است، گرچه یک نسخه موبایل هم از مقدمه و داستان قبل از نسخه اصلی در ماه گذشته منتشر شد. این بازی که برای همه رایگان می‌باشد سبک اصلی‌ و برخی از ویژگی‌های نسخه اصلی خود را حفظ کرده است ، اما با جنگ‌های وسیع‌تر، شخصیت‌های بیشتر و داستان هایی که بعدا به آن افزوده می‌شوند. این زمانبندی به این معناست که کاملا باورکردنی است که این دقیقا همان چیزی است که بر روی PC منتشر می‌شود, هرچند یک مقدار عجیب به نظر می‌آید اگر فقط نسخه‌ی موبایل آن که فقط یک مقدمه‌ای از داستان اصلیست منتشر شود و نه کل بازی اصلی.
 

تگ ها:

Octopath Traveler

دیگر مطالب پیشنهادی:

متن دیدگاه

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد سایت شوید.

نظرات کاربرها:

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده.