آنچه در کنفرانس Square Enix در E3 گذشت; قسمت پنجم: Outriders

نویسنده: Han Solo شنبه 25 خرداد 1398

در جریان کنفرانس Square Enix در E3 2019 تیزر طولانی بازی Outriders، که اندکی قبل با تیزری کوتاه در شبکه‌های اجتماعی معرفی شده بود، نمایش داده شد.

استودیوی ۲۰۰ نفره‌ی People Can Fly که اکنون بزرگ‌تر از همیشه شده است و سابقه‌ ساخت بازی‌های شوتر محبوبی همچون Gears of War: Judgment و Bulletstorm را دارد، در کنفرانس خبری Square Enix در E3 2019، ازبازی Outriders به‌صورت کامل رونمایی کرد؛ جاه‌طلبانه‌ترین اثر استودیو تا به امروز به ادعای سازندگان که شما را در جایگاه شخصیتی که خودتان آن را خلق می‌کنید و او را به جهانی پرشده از خشونت و ماوراالطبیعه می‌فرستید، قرار می‌دهد.
Outriders اثری سوم‌ شخص، شوتر، یک الی سه نفره است که درون جهانی مخروبه به اسم Enoch اتفاق می‌افتند و درماه سپتامبر سال ۲۰۲۰ (شهریور-مهر ۹۹) برای PC، PS4 و Xbox One منتشر خواهد شد. داستان Outriders درباره‌ آدم‌هایی است که در جهان بازی، به‌دنبال یافتن منبع شکل‌گیری سیگنالی مرموز هستند و در این راه می‌توانند به‌صورت تک‌نفره یا با همراهی یک یا دو نفر از دوستانشان، مسیری پیچیده و سخت را پشت سر بگذارند. همه‌ی این‌ها در فضایی علمی‌تخیلی و غم‌انگیز و تاریک رخ می‌دهد که شاید خیلی‌ها را جذب خودش کند و شاید سیاهی آن باب میل بعضی از افراد نباشد.
تریلر Outriders را می‌توانید در پایین مشاهده کنید.

 

تگ ها:

Square Enix E3 2019 Outriders

دیگر مطالب پیشنهادی:

متن دیدگاه

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد سایت شوید.

نظرات کاربرها:

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده.