هیرو سی‌ویکم بازی Overwatch لو رفت

نویسنده: gojira شنبه 29 تیر 1398

در حین جدیدترین گزارش سازندگان Overwatch، کارگردان بازی به هیرو بعدی که به بازی اضافه خواهد شد اشاره‌ کرد.

با این حال او هیچ توضیحی در مورد این شخصیت غیر از مذکر بودنش نداد و گفت که احتمالا به زودی به بازی اضافه نخواهد شد. تئوری های زیادی در مورد این هیرو شکل گرفت اما بهترین سرنخ از عکسی که توسط تیم مکزیک در جام جهانی Overwatch در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد به‌دست آمد.

عکسی که توسط تیم مکزیک منتشر شد به انتخاب نقش در بازی مربوط است که به تازگی رونمایی شد. این ویژگی تازه کاملا نحوه matchmaking را در بازی متحول می‌کند به طوری که بازیکنان باید قبل از انتخاب هیرو ابتدا نقش خود را در بازی مشخص کنند. هر تیم باید دو tank ، دو dps ، دو support داشته باشد و برای انتخاب هیرو باید ابتدا یکی از این 3 نقش را انتخاب کرد. در یکی از عکس‌هایی که منتشر شد در بخش پروفایل شخصیت مذکری به نام Sigma دیده می‌شود که هم‌اکنون در بازی نیست و احتمالا هیرو بعدی Overwatch خواهد بود.

Overwatch

در یکی از جلسه‌های اخیر Jeff Kaplan با بازیک معروف لیگ این بازی، seagull از کارگردان بازی پرسید « Sigma کیست؟» که با پاسخ « این سوال خوبیست! » مواجه شد و به سرعت سراغ سوال بعدی رفت که نشان می‌دهد که کارگردان بازی احتمالا نمی‌خواهد توضیح بیشتری در مورد این شخصیت بدهد و صحبت بیشتری در مورد آن نخواهد کرد.

تگ ها:

overwatch

دیگر مطالب پیشنهادی:

متن دیدگاه

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد سایت شوید.

نظرات کاربرها:

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده.