معرفی Sigma هیروی جدید Overwatch | کند اما ترسناک

نویسنده: gojira دوشنبه 7 مرداد 1398

هیروی جدید Overwatch به نام Sigma به تازگی برای بازی کردن در سرور‌های تست در دسترس بازیکنان قرار گرفته است.

اگر می‌توانستید جاذبه را کنترل کنید چه می‌کردید؟ همه‌جا پرواز می‌کردید؟ به سمت مردم سنگ می‌انداختید؟ هیروی جدید Overwatch یک فیزیکدان نجومی پلید است که به تازگی معرفی شده و می‌تواند همه‌ی این کارها را انجام دهد. بازی کردن با او لذت بخش است اما نیاز به مقداری یادگیری دارد.

بازی کردن با Sigma ممکن است در ابتدا کمی راحت نباشد. برخلاف این که او همواره روی هوا معلق است و پا روی زمین نمی‌گذارد مانند Tankهای دیگر بازی سرعت کمی دارد. حمله‌ی اصلی او که دو گوی پرتابی Hypersphere است به آرامی حرکت می‌کند قوس بیشتری از آن چیزی که فکر می‌کنید دارد و برد محدودی دارد.

همه‌ی این موارد ممکن است بازی کردن با او را کمی عجیب کند. او کمی آسیب‌پذیر است که با توجه به این که سن بالایی دارد عجیب به نظر نمی‌رسد. او همزمان می‌تواند بسیار کارآمد هم باشد مثلا گوی‌های او از دیوار کمانه می‌کند و حتی اگر دقیقا به هدف برخورد نکند دشمنان را کمی به سمت خود می‌کشد که باعث مختل شدن هدف‌گیری می‌شود.

بقیه‌ی قابلیت‌های سیگما است که او را به نیرویی قدرتمند بدل می‌کند. از همه مهمتر او یک سپر قابل حمل دارد که به این معنی است که هیرو‌هایی مانند Reinhardt ، Winston و Orisa از او به عنوان Tank اصلی استفاده می‌کنند. این سپر همانند دیگر قابلیت‌های او نیازمند کمی تمرین است. او می‌تواند در هر زمانی سپر را خاموش کرده و دوباره روشن کند. اما برای شارژ شدن نیاز است که خاموش باشد و اگر از بین برود مدتی طول خواهد کشید تا دوباره در دسترس هیرو قرار بگیرد. در نتیجه باید جای‌گیری خیلی خوبی داشته‌باشید و حواستان به اطراف باشد.

sigma

برخلاف نداشتن هیچ قابلیتی برای جابه‌جایی و فرار او می‌تواند تا حدی دشمنانی که بیش از حد به او نزدیک شوند را کنترل کند. دو عدد از جالب‌ترین قابلیت‌های او، Kinetic grasp و Accretion چند کاربرد مختلف دارند. اولی به او اجازه می‌دهد گلوله‌ها را در میان هوا متوقف کند و آن‌‌ها را به HP اضافه تبدیل کند و دومی با پرتاب یک سنگ بزرگ به سمت دشمنان آن‌ها را برای مدت کوتاهی stun می‌کند.

از هر دوی این قابلیت‌ها می‌توان برای زمانی که دشمنان زیاد از حد به شما نزدیک شده‌اند استفاده کرد اما هردو قابلیت‌های دیگری هم دارند. Kinetic grasp می‌تواند ultimate بسیاری از هیرو‌ها مثل Zarya و Hanzo را ناکام بگذارد و Accretion هم برد بیشتری از حمله‌ی معمولی او دارد البته باید در هدف‌گیری آن دقت کرد زیرا هنگام پرتاب قوس زیادی برمی‌دارد.

در نهایت بهترین قابلیت او «همان ultimate» در این مرحله‌ی ابتدایی بسیار قدرتمند به نظر می‌رسد. او به هوا برخاسته و قدرت جابه‌جاییش به شدت افزایش می‌یابد سپس می‌تواند یک محدوده بزرگ دایره شکل را انتخاب کند. دشمنان این محدوده از زمین بلند شده و دوباره به زمین کوبیده می‌شوند که باعث می‌شود نیمی از HP کامل آن‌ها از بین برود. این نه تنها آسیب زیادی به دشمنان وارد می‌کند بلکه می‌تواند آن‌ها را از جایی که در آن پناه گرفته‌اند جدا کند مثل پشت سپر. به نظر‌ می‌رسد این قابلیت در تعیین نتایج مسابقات تاثیر زیادی داشته باشد.

در حال حاضر Sigma یک Tank متفاوت و پیچیده است، باید دید در آینده با تغییراتی که تیم سازنده بازی در آن ایجاد می‌کنند این هیرو چه نقشی در Overwatch خواهد داشت وبین بازیکنان محبوب خواهد شد یا نه.

تگ ها:

Overwatch Sigma Blizzard

دیگر مطالب پیشنهادی:

متن دیدگاه

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد سایت شوید.

نظرات کاربرها:

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده.