روح‌های سرگردان به Planet Coaster می‌آیند

نویسنده: Han Solo پنج‌شنبه 2 خرداد 1398

در بازی Planet Coaster: Ghostbusters تونل وحشت تنها جای ترسناک شهربازی نیست.

شرکت بازی سازی Frontier تخصص خاصی در ساخت پارک‌ها دارد و از وقتی نشانه‌هایی از فعالیت‌های فراطبیعی در Planet Coaster پیدا شده توجهش به این شهربازی جلب شده است.توسعه دهندگان این بازی امروز اعلام کردند که قرار است DLC پک Ghostbusters شامل روند داستانی،تم خاصی از سواری‌های تفریحی و منظره‌های جدید به بازی اضافه شود.جالب تر اینکه Dan Aykroyd و William Atherton،بازیگران اصلی فیلم Ghostbusters که این DLC بر اساس آن ساخته شده، صحبت‌هایی راجع به زنده کردن نقش Dr. Stantz و Walter Pech کرده اند.

Planet Coaster: Ghostbusters

وسایل شهربازی Planet Coaster متنوع و سرگرم کننده هستند و با DLC جدید Ghostbusters سواری‌های مهیج‌تری هم اضافه می‌شود اما همه چیز سوال برانگیز است.چرا شهربازی پر از روح‌های سرگردان شده که نیاز پیدا کردیم یک متخصص روح به پارک بیاوریم؟چند نفر از بازدیدکنندگان شهربازی بخاطر حضور این روح‌ها مرده اند؟
تا الان تصور می‌کردیم بازدیدکننده‌ها در بازی نمی‌میرند.در برخی سواری‌های پر جنب و جوش صرفا حالت تهوع می‌گرفتند و بعد از پیاده شدن از ترن هوایی صورتشان سبز می‌شد اما وقتی از شهربازی خارج می‌شدند همه اعضای بدنشان سر جای خودش بود.Planet Coaster یک حقیقت تلخ را از ما مخفی کرده بود: ما آدم‌های زیادی را با وسایل عجیب و غریب و ناقصمان کشته‌ایم.حالا امشب چطور با فکر کشتن چند صد نفر آدم بخوابیم؟

چی؟ متخصصان روح می‌آیند که مردم را نجات بدهند؟خب خیالم راحت شد. تجربه حضور Ghostbusters هیجان بیشتری به شهربازی می‌آورد.سواری اضافه شده به بازیکنان و بازدیدکننده‌ها اجازه می‌دهد روح‌ گیر شوند و با تفنگ مخصوص Proton Gun به روح‌ها شلیک کنند.پس هم یک سواری است و هم یک مینی گیم.
Planet Coaster: Ghostbusters  بزودی شروع به تسخیر شهربازی می‌کند و 13 یورو/ 15 دلار از کیف پول شما کم می‌کند و در کنار آن آپدیت رایگانی با یک سواری جدید و باگ‌های رفع شده ارائه می‌دهد.

تگ ها:

planet coaster

دیگر مطالب پیشنهادی:

متن دیدگاه

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد سایت شوید.

نظرات کاربرها:

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده.