بازی Plants vs. Zombies ده ساله شد

نویسنده: likethemonat سه شنبه 17 اردیبهشت 1398
"دهمین تولد Plants vs. Zombies مبارک! 10 سال پیش هنگامی که این طرح را کشیدم هرگز فکر نمی‌کردم که قرار است بعدها زندگی‌ام را تغییر دهد!"

Plants vs. Zombies بازی خاطره انگیزی است که خیلی‌ها با آن خاطره دارند و یکی از محبوب‌ترین بازی‌های ساخته شده در دنیا محسوب می‌شود.
Plants vs. Zombies یک بازی مفرح سبک Tower Defense است که به این صورت است که شما در نقش بازیکن باید با ابزارهایی که در اختیار دارید هرجور شده از خانه‌تان در مقابل حمله زامبی‌ها دفاع کنید.

plants

و حالا 10 سال از ساخت Plants vs. Zombies می‌گذرد و George Fan سازنده Plants vs. Zombies توییتی منتشر کرده که شامل طرحی است که سال‌ها پیش برای Plants vs. Zombies طراحی کرده و گفته است: "دهمین تولد Plants vs. Zombies مبارک! 10 سال پیش هنگامی که این طرح را کشیدم هرگز فکر نمی‌کردم که قرار است بعدها زندگی‌ام را تغییر دهد!" 

جالب است بدانید ایده اولیه برای Plants vs. Zombies، دفاع در مقابل آدم فضایی‌ها بوده است و نه زامبی‌ها اما وقتی که George Fan اولین طرحش از زامبی را کشید نظرش تغییر کرد. حتی گل‌های آفتاب گردان هم در طرح اصلی غده‌هایی بودند که با آب رساندن به آن‌ها به بازیکن سکه می‌دادند. 

تگ ها:

Plants vs. Zombies Tower Defense

دیگر مطالب پیشنهادی:

متن دیدگاه

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد سایت شوید.

نظرات کاربرها:

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده.