لیست بازی‌های رایگان ماه مه برای PlayStation Plus

نویسنده: likethemonat دوشنبه 16 اردیبهشت 1398

مشترکین سرویس PlayStation Plus قرار است در ماه مه What Remains of Edith Finch و Overcooked را تجربه کنند.

PlayStation Plus هرماه برای مشترکین خود چندین بازی جدید ارائه می‌دهد و کسانی که دارای اکانت PlayStation Plus هستند می‌توانند به دانلود این بازی‌ها از آن‌ها به صورت رایگان استفاده کنند و در ماه مه دو بازی What Remains of Edith Finch و Overcooked در دسترس کاربران قرار گرفته است.
What Remains of Edith Finch یک بازی ماجراجویی ساخته شرکت  Giant Sparrow می‌باشد که در سال 2017 منتشر شده است.
What Remains of Edith Finch مجموعه ای از داستان هایی است که در طی بازی باید به کشف آنها بپردازید و در جایگاه Edith ، دختر 17 ساله در خانه ی بزرگ Finch به جست‌وجو بپردازید که چرا آخرین فرد زنده مانده از این خانواده هستید. همچنین What Remains of Edith Finch یک بازی داستان محور است که پر از خلاقیت در روند گیم پلی می‌باشد و موسیقی‌های جذابی در خود جای داده است.  شما در سرتاسر خانه اجدادیتان می‌گردید و سر نخ‌های مربوط به خانواده تان را پیدا می‌کنید حتی در قسمتی از بازی می‌توانید یکسری از خاطرات اعضای خانواده‌تان که مرده اند را هم ببینید! 

edith-finch

بازی دیگری که این ماه در PlayStation Plus رایگان در دسترس قرار دارد Overcooked است که ساخته Ghost Town Games می‌باشد. Overcooked  یک بازی شبیه ساز آشپزی است که شما در نقش یک آشپز هستید که باید غذا درست کنید و سفارشات مشتریانتان را به موقع و سر زمان تعیین شده به دستشان برسانید و گرنه آن‌ها خیلی ناراحت و ناراضی رستورانتان را ترک می‌‌کنند.

overcooked

تگ ها:

PlayStation Plus What Remains of Edith Finch Overcooked

دیگر مطالب پیشنهادی:

متن دیدگاه

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد سایت شوید.

نظرات کاربرها:

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده.