همکاری رسمی باشگاه psg با سوپرسل

نویسنده: gojira چهار شنبه 19 تیر 1398

باشگاه فوتبال فرانسوی پاریس سنت ژرمن با سوپرسل سازنده معروف بازی‌های موبایلی قرارداد بسته‌است.

سوپرسل که بازی هایی مانند کلش آف کلنز کلش ، رویال و Brawl stars را ساخته‌‌است همکاری رسمی با پاریس آغاز کرده تا بتواند عناوین خود را بین هواداران پی‌اس‌جی تبلبغ کند.برای تجلیل‌ کردن از این همکاری ستاره‌های این باشگاه از جمله امباپه ، نیمار ، مارکینیوش ، دیماریا ، دراکسلر و کیمپمبه همگی در ویدیویی به همین مناسبت شرکت کردند. در این ویدیو فوتبالیست‌ها در حال بازی کردن brawl stars جدیدترین عنوان سوپرسل دیده‌ می‌‌شوند.

psg supercell

مارک آرمسترانگ مسئول همکاری‌های پاریس سنت ژرمن در این باره گفت:« ما بسیار خرسندیم که ورود سوپرسل به خانواده پاریبس سنت ژرمن را اعلام کنیم. هردو برند جاه‌طلبی یکسانی در سطح جهانی دارند  و با هویتی پویا جذبه زیادی برای مخاطبان جوان دارند. باشگاه پاریس با بیش از 75 میلیون طرفدار در شبکه‌های اجتماعی که یک چهارم آن‌ها در آسیا هستند، می‌تواند محبوبیت سوپرسل را در سطح جهانی افزایش دهد.»

پی‌اس‌جی هم اکنون از تیم هایی در بازی‌های دوتا2 ، فیفا ، brawl stars و rocket league حمایت می‌کند و در سال‌های اخیر به سرعت حضورش را در زمینه‌ی ورزش های الکترونیکی افزایش داده. این اقدام قابل توجهی از سوی یک باشگاه است که در ورزش های سنتی اعتباز زیادی دارد. بدون شک با حضور ستارگانی همچون امباپه و نیمار این همکاری کمک زیادی به سوپرسل خواهد کرد.

تگ ها:

psg supercell

دیگر مطالب پیشنهادی:

متن دیدگاه

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد سایت شوید.

نظرات کاربرها:

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده.