مسابقات جام ملت‌‌ها (PUBG Nations Cup) در سئول کره جنوبی برگزار خواهد شد

نویسنده: Ehsan "dArKy" Ajami سه شنبه 4 تیر 1398

با حضور بهترین بازیکنان از 16 کشور، مسابقات جام ملت‌‌ها (PUBG Nations Cup) برگزار خواهد شد.

تنها یک خیابان پایین‌تر از دفتر اصلی شرکت PUBG Copr. در شهر سئول کشور کره‌جنوبی  مسابقات PUBG Nations Cup که شرکت کنندگان در آن بهترین بازیکنان از 16 کشور هستند که برای پرچم کشور خود از هواپیما بیرون خواهند پرید و سعی می‌کنند بعد از از بین بردن حریفان به عنوان آخرین تیم از استادیوم Jangchung Arena بیرون بیایند و البته قسمتی از جایزه 500 هزار دلاری را هم با خود به کشورشان ببرند.

از جذابت این مسابقات که به صورت تیم های ملی PUBG خواهد بود به توانایی بهترین بازیکنان هر کشو در قالب این تیم ملی میتوان اشاره کرد. باید دید آیا بازیکنانی که در تیم‌ها به صورت حرفه‌ای تمرین می‌کنند و  با هم تیمی‌های خود هماهنگ هستند ، در این مسابقات هم می‌تواند به عنوان تیم ملی کشورشان همان سطح از توانایی‌ها را نشان دهند ؟ 
شاید روی کاغذ انتخاب بازیکنان هر کشور کار آسانی به نظر برسد، ولی هر کدام از این بازیکنان با هم تیمی‌هایشان مفید هستند و حذف کردن آن همتیمی می‌تواند تاثیر زیادی در بازی تک تک این بازیکنان بگذارد.


مسابقات جام ملت‌‌ها (PUBG Nations Cup)

 

این مسابقات به مدت 3 روز از تاریخ 9-11 آگوست و بعد از نتایج مسابقات  GLL Grand Slam: PUBG Classic و معرفی شدن نفرات برتر هر کشور برگزار خواهد شد. جیک سین، مدیر eSport شرکت PUBG Corporation در رابطه مسابقات اعلام کرده است : " مسابقات جام ملت‌‌ها (PUBG Nations Cup) ،به جذابیت مسابقات تابستانی PUBG خواهد افزود و ما در نظر داریم این حرکت را امسال ادامه دهیم."

تگ ها:

PUBG

دیگر مطالب پیشنهادی:

متن دیدگاه

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد سایت شوید.

نظرات کاربرها:

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده.