Red Dead Redemption 2 بیش از 25 میلیون و GTA V بیش از 110 میلیون نسخه فروخته‌اند

نویسنده: gojira چهار شنبه 16 مرداد 1398

استودیو Rockstar از زمان تاسیس تا کنون موفقیت‌های چشمگیری کسب کرده و در صنعت بازی‌های رایانه‌ای سطح بسیار بالاتری از دیگر رقبای خود دارد.

می‌توان به سادگی با مقایسه بزرگی اعداد و ارقام فروش دو عنوان اخیر راک استار با دیگر بازی‌های این صنعت به این تفاوت پی برد.
بر اساس آمار اقتصادی جدیدی که توسط Take-Two منتشر شده است، مدیر امور اجرایی این شرکت Strauss Zelnick تایید کرد که عنوان Red Dead Redemption 2، بازی وسترنی که سال پیش منتشر شد، تاکنون بیش از 25 میلیون نسخه فروخته است. اینکه هنوز نسخه PC بازی منتشر نشده و کمتر از یک سال از انتشار بازی گذشته این آمار را قابل توجه‌تر هم می‌کند.

red dead 2

شگفت انگیزتر از این، آمار فروش GTA V است که همچنان بیشتر می‌شود و از عدد 110 میلیون عبور و موفقیت فوق‌العاده‌ای کسب کرده است. هر دوی این بازی‌ها یک قسمت آنلاین ادامه‌دار دارند که به جذابیت آن‌ها کمک زیادی کرده است.

GTA V

راک استار مدت زیادی است بر نوک قله‌ی صنعت بازی‌های رایانه‌ای جای دارد و به نظر می‌رسد همچنان این وضعیت را ادامه داده و نه تنها افت نمی‌کند بلکه با پیشرفت استاندارد‌های بازی‌ها روند رشد خود را افزایش می‌دهد.

تگ ها:

Rockstar Red Dead Redemption 2 GTA V

دیگر مطالب پیشنهادی:

متن دیدگاه

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد سایت شوید.

نظرات کاربرها:

SMART GAMER  | چهار شنبه 16 مرداد 1398
قسمت آنلاینش که ترکونده فقط حیف که کمی باگ داره وگرنه اونم رفع بشه چی میشه