آپدیت بزرگ تابستانی بخش آنلاین Red Dead Redemption 2 هفته‌ی آینده منتشر خواهد شد

نویسنده: gojira چهار شنبه 13 شهریور 1398

راک استار در حال آماده کردن یک بروزرسانی بزرگ برای بخش آنلاین Red Dead Redemption 2 است.

آپدیت تابستانی این بازی برای کنسول‌های PS4 و Xbox One در تاریخ دهم سپتامبر منتشر خواهد شد و چالش‌های جدید به همراه رویداد‌های پویا، آیتم‌های تازه و تنظیماتی در گیم‌پلی بازی خواهد بود. به علاوه‌ی این‌ها نقش‌های جدیدی برای بازیکنان در بخش Frontier pursuits اضافه‌خواهد شد.

راک استار از Frontier pursuits به عنوان مجموعه‌ای از نقش‌ها برای بازیکنان نام برد که مدام تغییر می‌کنند و به آن‌ها اضافه می‌شود و شامل فعالیت‌های مختلفی با تم خاص برای هر نقش است و انجام هرکدام از این فعالیت‌ها ، آیتم‌ها و قابلیت‌های خاصی برای بازیکن به ارمغان می‌آورد که مربوط به همان نقش است.

Red Dead 2

سه نقش اول بازی Bounty Hunter ،Trader و Collector خواهند بود و نقش‌های بیشتری در آینده اضافه خواهند شد. Bounty hunter همان جایزه بگیر معروف است که و تمرکزش بر دنبال کردن مجرمان است. Trader می‌تواند مغازه باز کند و پوست حیواناتی را که شکار کرده به فروش برساند و در نهایت Collector بر پیدا کردن گنج‌ها و اشیا با ارزش تمرکز دارد.

اضافه بر این نقش‌ها بروزرسانی هفته‌ی بعد شامل ایونت‌های اتفاقی متفاوت و همینطور ویژگی‌های بیشتری مانند یک جای اضافه در اصطبل و توانایی عوض کردن ظاهر شخصیت است. همچنین راک استار می‌خواهد در بالانس بازی بهبود ایجاد کند تا تمرکز همه‌ی بازیکنان بر هدشات کردن طرف مقابل نباشد.

تگ ها:

Red Dead Redemption 2 Rockstar

دیگر مطالب پیشنهادی:

متن دیدگاه

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد سایت شوید.

نظرات کاربرها:

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده.