شایعه: Rockstar ریمیک بازی Red Dead Redemption را خواهد ساخت

نویسنده: gojira یکشنبه 30 تیر 1398

شایعه جدیدی در مورد بازسازی بازی Red dead redemption در جامعه گیمینگ پخش شده است.

به نظر می‌رسد راک استار در حال بازسازی این بازی محبوب است و در نظر دارد آن را اواخر سال 2020 یا اوایل 2021 منتشر کند، که احتمالا نشان می‌دهد این بازی هم برای ps4 و xbox one منتشر می‌شود هم ps5 و xbox scarlett و شاید pc. همینطور شایعه شده راک استار در حال کار برروی DLC داستان محوری برای Read Dead Redemption 2 است که موجودات فضایی دارد.

براساس این شایعه این پروژه بیشتر یک ریمیک است تا ریمستر و ویژگی‌های بازی جدید را به Read Dead قبلی اضافه خواهد کرد یعنی در اصل گیم‌پلی و ویژگی‌های بازی بیشتر شبیه Read Dead 2 خواهد بود. نقشه بازی هم بزرگتر خواهد شد. گویا Rob Wiethoff صداپیشه‌ی شخصیت جان مارستون برای ضبط دیالوگ‌های جدید برای بهتر مرتبط کردن دو بازی به هم بازگشته‌است.مشخص نیست که آیا از صداپیشگان شخصیت‌های دیگر هم دعوت شده‌است یا نه.

red dead

قطعا راک استار می‌تواند دلایل زیادی برای منتشر کردن ریمیک Red Dead Redemption داشته باشد که احتمالا مهم‌ترین آن‌ها سود اقتصادی کلانی است که می‌تواند از فروش دوباره این بازی به دست آورد اما به هرحال این خبر بیشتر از شایعه نیست و قطعا نمی‌توان به آن اعتماد کرد. در جامعه گیمینگ شایعات این چنینی زیادی به وجود می‌آیند که بعضی از آن‌ها درست هستند و بعضی هم حقیقت ندارند.

تگ ها:

remake Red Dead Redemption

دیگر مطالب پیشنهادی:

متن دیدگاه

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد سایت شوید.

نظرات کاربرها:

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده.