Ruin : سرپوش یا سورپرایز

نویسنده: Ehsan "dArKy" Ajami دوشنبه 19 فروردین 1398

در روز 4 آوریل ، Epic Games  در پستی با عنوان " Ruin is coming " بازیکنان Fortnite را کنجکاو کرد .

به خاطر این‌که این پست توضیح زیادی نداشت ، حدس و گمان ها نسبت به ماهیت Ruin ادامه داشت.بعضی‌ها راجع به احتمال skin جدید و بعضی دیگر از امکان چالش ماجراجویی هفته هشتم بودن Ruin حرف می‌زدند.

ruin در هقته هشتم

دیروز ، Epic تایید کرد که  Ruin به عنوان یک skin  برای دارندگان Battle Pass در هفته هشتم منتشر می‌شود. پیام منتشر شده در حساب‌های رسانه‌های اجتماعی به شرح زیر است: " دارندگان Battle Pass ...... برای Ruin آماده شوید . پوشش هفته هشتم Battle Pass در راه است. چالش های هفتگی خود را کامل کنید تا Ruin  را در هفته هشتم باز کنید."
 
از زمان منتشر شدن خبر این skin اضافه برای دارندگان Battle Pass ، کمپانی Epic خبری از آن منتشر نکرده بود. منابع غیر رسمی (Leakers) این Skin را قبل از قرار گیری در پچ منتشر کرده بودند. اما اینکه Epic تصمیم گرفته که زودتر از موقع این خبر را منتشر کند شاید به خاطر آپدیت هفته آینده می‌باشد که تاکید بیشتری بر یقیه آیتم‌های هفته آینده داشته باشد.

 نمایی دیگر از Ruin

در گذشته ، skin هایی مثل Ruin به صورت مخفیانه تا آخر هفته می‌مانند برای مثال Prisoner را در آپدیت 7.30 همه به یاد داریم . به همین دلیل می‌توان دلیل انتشار زود هنگام این skin را پیش دستی Epic در مقابل leaker ها برای خراب کردن برنامه‌هایشان دانست.

ruin در هفته هشتم

احتمال دوم این است که ، این اقدام Epic می‌تواند قسمتی از برنامه جدید کوچکی در بازی باشد.از آنجایی که FortTory نور صفحه اش را در هنگام دیدن یکی از عکسهای Ruin تا 400% افزایش داد، با نظراتی که از دیگر کاربران دادند، در عکس قسمت های که احتمال دارد مربوط به جایی مثل loot lake باشد. 

loot lake مکانی کاربران امکان تکرارش در آپدیت جدید را میدهند

موج اعتراضات به Epic بابت تغییرات Siphon setting و عدم امکان برگرداندن آن در بازی‌های public هم چنان ادامه دارد و هر خبر جدید که در مورد بازی منتشر می‌شود ، کاربران با کنایه ای نسبت به این قضیه جواب epic را می‌دهند. خب در این تغییری که epic ایجاد کرد ، بسیاری از بازیکنان حرفه در در رابطه با stretched رزلوشن در PC در موقع بازی به مشکل خوردند و Epic هم هیچ پشتیبانی نسبت به این قضیه انجام نمی‌دهد درحالی که مدت کوتاهی تا جام جهانی با جایزه بزرگش مانده است. به هرحال احتمال سوم هم مربوط به این قضیه است که شاید Epic می‌خواهد بر این قضیه سرپوش بگذارد که البته موج عصبانیت بازیکنان و تیم ها بیشتر از این می‌باشد. نگاهی به عکسهای زیر بیاندازید:

 
Fortnite twitter reply


Fortnite twitter reply
 

تگ ها:

fortnite Epic Games

دیگر مطالب پیشنهادی:

متن دیدگاه

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد سایت شوید.

نظرات کاربرها:

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده.