بازیSekiro: Shadows Die Twice

نویسنده: likethemonat شنبه 3 فروردین 1398

انتظار برای انتشار Sekiro: Shadows Die Twice به پایان رسید و برای پلتفرم های Pc , PS4 و Xbox1 عرضه شد.

بعد از سابقه درخشان هیدتاکا میازاکی بخاطر Dark Souls و Bloodborne که کارنامه خوبی را در صنعت گیم برای خود بدست آورده است، اینکه Sekiro: Shadows Die Twice سر و صدای زیادی به پا کند تعجبی نداشت. حتی اگر طرفتار سبک rpg هم نباشید نمیتوانید بگویید که Dark Souls و Bloodborne جزو بهترین و ماندگار ترین گیم های تاریخ نیستند. اما جالب است بدانید که برخلاف Dark Souls و Bloodborne  که سبک هیدتاکا میازاکی را به ما شناسانده بود اینبار در Sekiro داستان متفاوت است. فضاسازی این بازی با فضای گاتیک و حماسی Dark Souls و Bloodborne کاملا متفاوت است و قرار است شاهد چیز جدیدی باشیم. جالب است بدانید شروع کار Sekiro: Shadows Die Twice به اواخر 2015 وقتی که ساخت DLC Bloodborne تمام شد برمیگردد. آن موقع  تیم مشغول ساخت Dark Souls 3 بود و ایده های ساخت بازی جدید در حال شکل گرفتن بود. دو کمپانی FromSoftware و Activition  وظیفه ساخت و انتشار بازی را بر عهده دارند.

SEKIRO

داستان Sekiro: Shadows Die Twice در ژاپن در دوران سنگوکو اتفاق میوفتد. دوران سنگوکو دوران جنگ های داخلی و آشوب های سیاسی و اجتماعی ژاپن است اما چیزی که از نمای بازی و اتفاقات قرار است مشاهده کنید در دنیای واقعی وجود ندارد و از نظر تاریخی مستند نیستند و همه و همه ساخته ذهن سازندگان بازی است. در واقع قرار است از دید تاریک و فانتزی میازاکی به یک ژاپن خونین نگاه کنیم. Sekiro به معنی گرگ یک دست میباشد و شما در بازی نقش Sekiro را دارید که یک دستش را از دست داده اما بجای آن یک دست مکانیکی دارد و یکی از هدف های بازی انتقام از شخصی است که دست Sekiro را از او گرفته است.

در شروع بازی متوجه میشوید که Sekiro استادی دارد که بسیار به او وفادار است اما به دست دشمنانش ربوده میشود و محل زندگی Sekiro را به آتش میکشند و دستش را قطع میکنند. اما وقتی که بیدار میشوید و از مرگ باز میگردید متوجه دست مکانیکی خود میشوید که در طول بازی به شما بسیار کمک خواهد کرد. Sekiro یک بازی چالش برانگیز است که بازیکنان مدام باید به جستجو و لوت کردن بپردازند و لول خود را بالا ببرند. یکی از اصلی ترین آیتم هایی که شما در نقش Sekiro در اختیار دارید قلابی است که در حرکات و مبارزات به شما کمک میکند. آزادی عمل شما در Sekiro بسیار زیاد است و باس ها با سری سولز تفاوت دارند و سرعت بیشتری میطلبند و یک لحظه غفلت شما را به کام مرگ میکشاند.

گفتنی است که Sekiro: Shadows Die Twice هیچ بخش انلاینی ندارد و بازی فاقد ویژگی چند نفره میباشد.

تگ ها:

Sekiro: Shadows Die Twice هیدتاکا میازاکی

دیگر مطالب پیشنهادی:

متن دیدگاه

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد سایت شوید.

نظرات کاربرها:

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده.