Shao Kahn در Mortal Kombat 11

نویسنده: likethemonat چهار شنبه 28 فروردین 1398
بعد از غیبت Shao Kahn در Mortal Kombat XL دوست داران Mortal Kombat انتظار حضور Shao Kahn در نسخه جدید Mortal Kombat 11 دارند و قرار است از این کاراکتر مهم رونمایی شود.

طبق تویـیتی کـه مـدیر کمپانی NetherRealm، تـایلر لـنسـدون مـنتشر کـرده است، قرار است در تاریخ دوم اردیبهشت از کاراکتر Shao Kahn به صورت رسمی منتشر شود. Shao Kahn کاراکتری است که بازیکنان تنها با پیش خرید کردن نسخه Mortal Kombat 11 می‌توانند مبارزه با او را تجربه کنند. گویا پس از معرفی کاراکتر Kitana طرفداران انتظار معرفی Shao Kahn را می‌کشیدند و به عدم حضور و معرفی  Shao Kahn در توییتر اعتراض کردند اما تایلر لنسدون مدیر کمپانی NetherRealm، به معترضین پاسخ داد و توییتی منتشر کرد و اعلام کرد که به زودی قرار است از Shao Kahn رونمایی شود و طرفداران باید تا دوم اردیبهشت صبر کنند.

Shao Kahn

درست است که در صورت پیش خرید نکردن Mortal Kombat 11 قادر به مبارزه و بازی با Shao Kahn نخواهید بود اما Shao Kahn در داستان Mortal Kombat 11 حضور خواهد داشت و قطعا نقش کلیدی ای دارد، می‌توانید او را در طی داستان مشاهده کنید.

استودیو NetherRealm تصمیم دارد یک روز قبل از عرضه جهانی Mortal Kombat 11 از شخصیت Shao Kahn و نوع مبارزاتش رونمایی کنند. هنوز تعدادی از کاراکترهای Mortal Kombat 11 معرفی نشده اند و حتما در برنامه کامبت کست قرار است شاهد معرفی چند کاراکتر دیگر نیز باشیم.

تگ ها:

Shao Kahn Mortal Kombat 11 Mortal Kombat XL mortal-kombat

دیگر مطالب پیشنهادی:

متن دیدگاه

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد سایت شوید.

نظرات کاربرها:

  | شنبه 31 فروردین 1398
wow mahsa