شوخی با Game of Thrones از Skyrim سر درآورد

نویسنده: Han Solo دوشنبه 30 اردیبهشت 1398

در یکی از قسمت‌های اخیر سریال Game of Thrones هواداران یک لیوان استارباکس روی میز در کنار دنریس پیدا کردند که در طی فیلم برداری تصادفا برداشته نشده بود.پس از این اتفاق فضای مجازی دست از مسخره کردن HBO برای این اشتباه فاحش برنداشته است تا جایی که بعضی از بازی‌ها این اشتباه را به شوخی به مادهای خود اضافه کرده اند.
برای مثال ماد "Skyland Coffee" که توسط JohnRose81 ساخته شده است برای بازیکنان Skyrim: Special Edition قابل استفاده است.این ماد لیوان‌های آبخوری بازی را با لیوان قهوه استارباکس- یا چیزی مشابه آن- جایگزین می‌کند.

game of thrones starbucksskyrim special edition starbucks mod

اگر Skyrim: Special Edition را ندارید یک ماد دیگر هم برای نسخه استاندارد بازی وجود دارد.اسم این ماد "Mysterious Coffee Cup" است و توسط Sphered ساخته شده است که به جای عوض کردن آبخوری‌ها یک لیوان استارباکس مستقل در اتاق تاج و تخت پادشاهی و در محل اصلی Dragonsreach قرار می‌دهد.

skyrim starbucks mod

حالا که این شوخی بزرگ با HBO همگانی شده، سازندگان Game of Thrones با کمک جادوی تکنولوژِ این لیوان را در این قسمت سریال حذف کرده اند.خود HBO هم به شوخی گفته است:" لیوان لاته‌‌ای که در این قسمت بود به اشتباه آورده شده بود و دنریس دمنوش گیاهی سفارش داده بود"

آخرین قسمت سریال پر فراز و نشیب Game of Thrones امروز منتشر شده است.نظر شما راجع به پایان بازی تاج و تخت چیست؟به نظر شما تخت آهنین حق چه کسی بود؟

تگ ها:

game of thrones skyrim

دیگر مطالب پیشنهادی:

متن دیدگاه

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد سایت شوید.

نظرات کاربرها:

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده.