سونیک فاکس بار دیگر ثابت کرد پادشاه Mortal Kombat است

نویسنده: Han Solo دوشنبه 14 مرداد 1398

مسابقات  Mortal Kombat 11تورنومنت Evo 2019 پس از رقابت‌های پیاپی با دراز کشیدن دومینیک “SonicFox” روی استیج پایان یافت و او بار دیگر پادشاه Mortal Kombat نام گرفت.

بااینکه سونیک فاکس در طول دوران کاری خود در چندین بازی رقابتی دیگر هم شرکت کرده است، اما سری بازی‌های مورتال کمبت، ساخته استودیو NetherRealm، همیشه حکم خانه او را داشته است. او اولین بار در سال 2014 با بردن در بازی Injustice: Gods Among Us در مراسم Evo همان سال رد پررنگی از خود بجا گذاشت و پس از آن دو سال پیاپی، در سال 2015 و 2016، قهرمان مسابقات Mortal Kombat X شد. توجه سونیک فاکس به بازی Dragon Ball FighterZ جذب شد و توانست در Evo 2018 برنده مسابقات این بازی شود اما هیچ بازی‌ای نمی‌توانست جای سری بازی‌های مورتال کمبت را برای او بگیرد.

سونیک فاکس

سونیک فاکس هنگام رفتن به Evo 2019 دو هدف در سر داشت: حذف مقام قهرمانی خود در بازی Dragon Ball FighterZ و برنده شدن در اولین تورنومنت Mortal Kombat 11 که پس از باخت در یکی از بازی‌های مرحله نیمه نهایی مقابل Goichi “GO1” Kishida، رقیب ژاپنی‌اش، نزدیک بود هدف دوم را از دست بدهد اما خوشبختانه برای ورود به فینال بزرگ مسابقات Mortal Kombat 11 تایید صلاحیت شد و شانسی دوباره برای محقق کردن اهدافش پیدا کرد.

سونیک فاکس تمام تلاشش را کرد تا از این فرصت طلایی به‌درستی استفاده کند. او توانست بازیکن تازه وارد Julien “Deoxys” Gorena را به نیمکت بازنده‌ها بفرستد و رقیب قدیمی خود Ryan “Dragon” Walker را یک بار دیگر پس از مسابقات Injustice 2 در Evo 2017 به چالش بکشد.  هنگامی که نوبت به فینال نهایی رسید، SonicFox توانست بازی  را با امتیاز خارق‌العاده 3-0 ببرد و بلافاصله پس از این اتفاق روی استیج دراز کشید. مسابقات او از ساعت 10 صبح شروع شده بود و پس از 12 ساعت جنجالی، بالاخره جام قهرمانی را نسیب خود کرده بود.
بازی Mortal Kombat 11 هنوز نسبتا بازی جدیدی است و نمی‌توان گفت سونیک فاکس می‌تواند عنوان و تاج پادشاهی خود را در این بازی حفظ کند یا نه. چندین بازیکن توانایی خود برای برکناری او را ثابت کرده‌اند و فقط با گذر زمان صاحب جدید تاج و تخت مورتال کمبت 11 معلوم می‌شود. مسابقات بعدی سونیک فاکس و رقیبانش هیجان انگیز خواهد بود.

تگ ها:

Evo 2019 SonicFox Mortal Kombat 11

دیگر مطالب پیشنهادی:

متن دیدگاه

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد سایت شوید.

نظرات کاربرها:

¢Lacso¢  | دوشنبه 28 مرداد 1398
این بازی نسبت به فورتنایت خیلی آسان تر است (نه از لحاظ مقایسه ) این بازی فقط سرعت عمل و دقت زیاد میخواهد و حفظ تکنیک ها ولی.در سطح جهانی این بازی نیز سختی های خود را دارد 😆😁😄 با سپاس فراوان