پیروزی پس از شکست Sonic Fox

نویسنده: likethemonat دوشنبه 10 تیر 1398

دور بدشانسی Sonic Fox تمامی ندارد. در مسابقه MK11 Pro Kompetition:CEO 2019 دو بازیکن Sonic Fox  و Dragon  با یکدیگر مبارزه کردند و Dragon برنده این بازی شد.

Sonic Fox به موفقیت‌هایش در رقابت‌های Mortal Kombat مشهور است و تا جایی که همه به یاد داریم یکی از قوی‌ترین Mortal Kombat بازهای شناخته شده است. اما چندوقتی است که بنظر می‌رسد روی دور بدشانسی افتاده و در مسابقات مهم شکست می‌خورد. دفعه قبل Sonic Fox در Combo Breaker از Scar شکست خورد و خیلی‌ها را متعجب کرد و حالا در آخرین مسابقه خود در مقابل Dragon در مسابقه Pro Kompetition شکست خورد.

مسابقه Pro Kompetition رویدادی است که از سراسر دنیا مثل آمریکا، کانادا، اروپا و آمریکای لاتین در آن شرکت می‌کنند و می‌توانند به صورت آنلاین و حضوری با یکدیگر رقابت کنند. 12 نفر برتر در Pro Kompetition می‌توانند در مارچ 2020 به فینال بزرگ برسند. 

در آخرین مسابقه‌ای که Sonic Fox در مقابل Dragon داشت، کاراکتر Cassie Cage را انتخاب کرد و در مقابل Cetrion تنها در یک تک راند توانست بازی را ببرد و در نهایت از Scar شکست خورد.

در ادامه می‌توانید این مسابقه را در ویدیوی زیر مشاهده کنید.

 

آپدیت: ساعاتی بعد پس از اولین شکست Sonic Fox در مقابل Dragon، در مسابقه بعدیشان، Sonic Fox کاراکتر Jacqui Briggs را برداشت و پس از راند اول دوباره Cassie Cage را انتخاب کرد و توانست باخت قبلی خود را جبران کند و بازی جدید را برنده شد. در ادامه می‌توانید دومین مسابقه بین Sonic Fox و Dragon را مشاهده کنید.

تگ ها:

Sonic Fox mortal-kombat Mortal Kombat 11

دیگر مطالب پیشنهادی:

متن دیدگاه

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد سایت شوید.

نظرات کاربرها:

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده.