Star Wars Jedi: Fallen Order شباهت زیادی به Sekiro خواهد داشت

نویسنده: gojira یکشنبه 6 مرداد 1398

عوامل استودیو Respawn تایید کردند که عنوان در دست ساخت Star Wars Jedi: Fallen Order شباهت زیادی به Sekiro خواهد داشت.

با اینکه Star Wars Jedi: Fallen Order قبل از انتشار رسمی Sekiro: Shadows Die Twice در دست ساخت بود، استودیو Respawn تایید کرد که بازی در دست ساختش شباهت زیادی به عنوان جذاب From Software خواهد داشت. Jasen de Heras طراح ارشد سیستم مبارزات Star Wars از این مقایسه لذت می‌برد.

« به نظرم سیستم مبارزات Sekiro بسیار جذاب و کارآمد بود. این مایه‌ی خوشحالی است که بتوان چنین بازی‌ای بدون استفاده از Stamina Bar ساخت. این سیستم به شما اجازه می‌دهد حمله کنید، غلت بزنید و بعد هوش مصنوعی به شما نشان می‌دهد درست کار کرده‌اید یا نه. این به ما نشان می‌دهد که لازم نیست هرکاری که بازیکن انجام می‌دهد را محدود کنیم به جای آن می‌توان با هوش مصنوعی بازیکن را تنبیه کرد.این نکته‌ی مثبتی برای ما بود که بدانیم که بدانیم بازی مشابهی به عنوان ما وجود دارد، بسیار مشابه.»

star wars

این مقایسه با بازی اخیر From Software کاملا عقلانی به نظر می‌رسد از آنجایی که Respawn از عناوین قدیمی‌تر این استودیوی ژاپنی برای ساخت این بازی الهام گرفته است. کارگردان بازی Stig Asmussen در این باره گفت:« من از زمان King’s Field طرفدار پروپاقرص From Software بودم. مثلا King’s Field 2 یکی از بهترین بازی‌های کل عمرم بود. اما این مسئله دوست داشتن یک بازی و ساختن آن نیست بلکه فهمیدن آنکه چه چیزهایی یک بازی را جذاب می‌کند مهم است.»

Star Wars Jedi: Fallen Order در تاریخ 15 نوامبر برای پلتفرم‌های PC، Xbox One و PS4 منتشر خواهد شد.

تگ ها:

Star Wars Jedi: Fallen Order Respawn Sekiro

دیگر مطالب پیشنهادی:

متن دیدگاه

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد سایت شوید.

نظرات کاربرها:

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده.