به آشوب کشیده شدن بازار Steam بعد از پیدا شدن یک Glitch در بازی Team Fortress 2

نویسنده: Alireza Shams شنبه 5 مرداد 1398

از اولین باری که جزئیات جانبی و Cosmetics برای بازی Team Fortress 2 طراحی و معرفی شد 10 سال (!!) می‌گذرد.

بازی Team Fortress 2 که هواداران خاص خود را دارد، یکی از بازی‌های محبوب جهت تولید محتوای مضحک بوده است که حالا این وضعیت مضحک را به بازار Steam منتقل کرده است.

کشف یک Glitch در رابطه با Loot Crates که منجر به ارائۀ آیتم‌های نادر Unusual در فضای بازی شده بود، باعث اوج گرفتن تعداد موجودی این آیتم‌ها در بازار Steam شد. بازیکنان می‌توانند آیتم‌های زینتی خود را در بازار Steam به قیمت‌های مختلف و به دیگر بازیکنان به فروش برسانند. در نتیجه، آیتم‌های بازی TF2 در سراسر بازار Steam  پخش شدند و به فروش رسیدند و در نتیجۀ افزایش عرضه و کاهش تقاضا، قیمت این آیتم‌ها با کاهش شدیدی روبه‌رو شد. (اقتصاد خرد 1)

بازی Team Fortress 2 | آشوب در بازار Steam به دنبال یک Glitch


بر اساس معاملات ثبت شده در قیمت‌‌گذاری Steam، قبلاً قیمت Crate‌ها از چند سنت فراتر نمی‌رفت. اما حالا بعضی از این Crateها با قیمتی بالغ بر 13 دلار به فروش می‌روند. بازیکنان زیادی اعلام کرده‌اند که در مدت کوتاهی به وسیلۀ Crateهای بی ارزش خود به درآمدی بالغ بر صدها و هزاران دلار رسیده‌اند. برای مثال آیتم Unusual Dragonborn Helmet که در طول هفتۀ قبل تنها 3 عدد فروش داشته است، تنها در یک روز توانسته است 122 معامله را به نام خود ثبت کند، و در این راستا، قیمت این آیتم از تغییر بین 25 تا 44 دلار به تغییر بین 6 تا 7 دلار سقوط کرده است.
این اتفاقات باعث شد تا تعداد بازیکنان این بازی از 50 تا 60 هزار نفر به 93245 برسد!
جهت مشاهدۀ اخبار بیشتر در زمینۀ Gaming روی این‌جا کلیک کنید.
 

تگ ها:

Valve Gabe Newell Steam Market

دیگر مطالب پیشنهادی:

متن دیدگاه

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد سایت شوید.

نظرات کاربرها:

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده.