Dota 2 | جدایی بازیکنان Dota 2 از سازمان Team Liquid

نویسنده: Alireza Shams شنبه 23 شهریور 1398

یکی از موفق‌ترین تیم‌های تاریخ Dota 2 یعنی Team Liquid با تغییراتی اساسی روبه‌رو شده است.

به دنبال تصمیم بزرگ Kuroky، کاپیتان Team Liquid در رشتۀ Dota 2، بازیکنان این تیم با ترک سازمان Team Liquid، تیمی جدید را تشکیل خواهند داد. 
در همین راستا، ویکتور “Nazgul” گوسنس کلماتی را بیان کرد:
"پس از چهار سال همکاری با سازمان Team Liquid، بازیکنان تیم Dota 2 تصمیم گرفته‌اند تا به رویای دیرینۀ خود که تأسیس یک تیم جدید است، جامۀ عمل بپوشانند. هرچند جدایی از بهترین ترکیبی که می‌توانستیم برای Dota 2 به خدمت بگیریم بسیار غم‌انگیز است، اما باید اذعان کنم که نمی‌توانم لحظات فوق‌العاده‌ای را که برایمان رقم زده‌اند، از یاد ببرم. لحظاتی که با قهرمانی‌ها، ثبت رکوردهای جدید و خاطرات تلخ و شیرین فراوانی آمیخته شده‌اند."
فعالیت Team Liquid در بخش Dota 2 در سال 2012 آغاز شد، اما هستۀ اصلی این تیم در سال 2015 شکل گرفت که در اوج کار خود توانست سال 2017 را با قهرمانی در تورنومنت The International پشت سر بگذارد و مبلغ 10 میلیون دلار را به اندوخته‌های خود بیافزاید. در ادامۀ کار، Team Liquid رتبۀ چهارم The International 2018 و مقام نائب قهرمانی The International 2019 را به خود اختصاص داد. 

Dota 2 | جدایی بازیکنان Dota 2 از سازمان Team Liquid


کورو “Kuroky” صالحی، کاپیتان تیم در قالب یک پست ویدئویی روی سایت Team Liquid صحبت‌هایی را راجع به این تصمیم خود انجام داد:
"ما می‌خواهیم پروژۀ خودمان را پیش ببریم. شک و شبهه‌‌های زیادی وجود دارد اما ما جاه‌طلبانه به سوی برآورده کردن آرزوهای خود پیش می‌رویم و در آینده‌ای نزدیک هواداران را در جریان آخرین اخبار قرار خواهیم داد."
هرچند این خبر در ابتدا غافلگیر کننده بود اما اگر منصفانه این تصمیم را بررسی کنیم متوجه می‌شویم که تیم‌های موفقی که پول زیادی را برای سازمان‌هایشان به ارمغان می‌آورند، قادرند با تکیه به درآمد‌های خود، به مدیریت امور روزمرۀ تیمشان بپردازند و هزینه‌های جانبی را حذف کنند.
سازمان Team Liquid به کار خود در بازی Dota 2 ادامه خواهد داد و به دنبال ترکیب یا تیمی خواهد بود که بتواند پا جای پای بزرگان این عرصه یعنی Kuroky، GH، Mind_Control، W33 و Miracle- بگذارد.
برای مشاهدۀ اخبار بیشتر در زمینۀ Gaming روی این‌جا کلیک کنید.
 

تگ ها:

Team Liquid Kuroky Miracle Dota 2 The International

دیگر مطالب پیشنهادی:

متن دیدگاه

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد سایت شوید.

نظرات کاربرها:

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده.