صعود Team Liquid به جمع 3 تیم برتر تورنومنت MDL Disneyland Paris Major

نویسنده: Milad یکشنبه 22 اردیبهشت 1398

اون‌ها قراره فردا با تیم Evil Geniuses بازی کنن و برنده‌ی اون بازی در فینال با Team Secret بازی می‌کنه. این مسابقه با نتیجه‌ی 2 بر 1 با برد بازی اول و سوم تیم Liquid و برد سخت PSG.LGD در بازی دوم به پایان رسید. 

نگاهی بندازیم به مرور 3 بازی انجام شده:

بازی اول

در بازی اول، تیم PSG.LGD در دقیقه‌ی 35 با 7000 Gold Net Worth پیشرو بود، ولی تیم Liquid سعی کرد با وجود هیروهایی مثل Ursa و Templar Assasin در تیم مقابل، هیروهایی رو Pick کنن که از Strength خوبی برخوردار باشن. همچنین، Morphling در طول بازی حتی 1 بار هم کشته نشد و از کنترل تیم PSG.LGD خارج شد. 

MDL Disneyland | بازی اول Team Liquid vs PSG.LGD

بازی دوم

بدون شک بازی دوم یکی از بهترین بازی‌های این فصل بود. تیم Liquid با 22k Gold Net Worth پیشرو بود. با بازی خوب Earthshaker در تیم PSG.LGD و چند تصمیم خوب در بازی، تیم LGD تونست در 2 Fight پشت سر هم موفق بشه و بازی رو تموم کنه. یک برد غیرمنتظره که مسابقه رو به بازی سوم رسوند. در کل بازی شاهد team fightهای فوق العاده بودیم و بازیکنان هر 2 تیم مهارت خیلی زیادی رو از خودشون نشون دادند. اگه بازی رو به صورت زنده ندیدید، بدونید که این بازی ارزش دانلود و دیدن رو داره.

MDL Disneyland | بازی دوم Team Liquid vs PSG.LGD

بازی سوم

بعد از بازی، Kuro بازیکن تیم Liquid گفت که به بازیکنان دیگه‌ی تیم گفته بود که همه چیز راجع به بازی دوم رو فراموش کنید و این دقیقا کاری بود که اون‌ها کردند. اون‌ها تصمیم گرفتند هیروهایی برای Snowball کردن برای اوایل بازی انتخاب کنند. بعد از اینکه تیم Liquid، هیروی Razor رو Pick کرد، تیم PSG.LGD هم برای لاین وسط، هیروی Lina رو Pick کرد؛ اما بعد از انتخاب هیروی Templar Assasin  برای لاین وسط توسط تیم Liquid،درواقع فریب تیم Liquid رو خوردند. Templar Assasin، در مقابل هیروی Lina در لاین وسط قوی عمل می‌کنه. همونطور که انتظار می‌رفت، تیم Liquid شروع به Snowball کردن کرد و تیم PSG.LGD منتظر یک بازگشت به بازی بود که موفق نشد و بازی رو واگذار کرد.

MDL Disneyland | بازی سوم Team Liquid vs PSG.LGD

با این برد، تیم Liquid تونست برای تورنومنت The International 2019 یک دعوت مستقیم به دست بیاره. تیم Liquid در این فصل عملکرد خیلی خوبی نداشته اما با نمایش خوبی که در پاریس داشته، نشون داده که پتانسیل قهرمانی در تورنومنت The International 2019 رو داره. تیم PSG.LGD به مقام چهارم رسید، این نتیجه بهترین عملکرد تیم PSG.LGD در یک تورنومنت Major در فصل 2018 – 2019 محسوب می‌شه که برای تیم نایب قهرمان TI8 بسیار عجیبه. این تیم که فصل قبل رو با دو قهرمانی در مسابقات Major پشت سر گذاشت، این فصل رو با ناکامی ادامه داده.
تیم Liquid موفق شد انتقام شکست The International 8 رو از تیم PSG.LGD بگیره. اونا این شانس رو دارن که با تیم EG هم این کارو انجام بدن. آیا EG می‌تونه طلسم رتبۀ سوم رو بشکنه یا این‌که Liquid لذت انتقام رو می‌چشه؟ جواب این سؤالات رو در روز پایانی MDL Disneyland خواهیم یافت.
برای مشاهدۀ اخبار بیشتر در زمینۀ Gaming روی اینجا کلیک کنید.

تگ ها:

Valve Event Dota2

دیگر مطالب پیشنهادی:

متن دیدگاه

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد سایت شوید.

نظرات کاربرها:

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده.