ایرانی موفق در Tekken

نویسنده: Milad یکشنبه 16 تیر 1398

از همان اوایل صنعت بازی‌های ویدیویی بازی Tekken توجه مخاطبان را به خود جلب کرد.

ما ایرانی‌ها هم در همان دوره‌ی کنسول‌های قدیمی مثل PlayStation 1، استقبال خوبی از این بازی کردیم و Tekken توانست به محبوبیت قابل توجهی بین ایرانی‌ها دست پیدا کند. یکی از این ایرانی‌ها که حتی توانسته به عنوان اولین ایرانی به RanKهای بالای بازی Tekken دست پیدا کند امیر حسین بیات است. او توانست با شرکت در تورنومنت‌های جهانی Tekken World Tour که در ایران برگزار شد به رتبه‌ی 109 جهان برسد. به گفته‌ی خود امیر حسین بیات که در برگزاری مسابقات Tekken فعالیت می‌کند، با مکاتبه با شرکت Bandai Namco توانستند در ایران هم تورنومنت‌های معتبر Tekken را راه اندازی کنند.

مسابقات Tekken

حمایت کمپانی بزرگ Bandai Namco از مخاطبین ایرانی هم به نوبه‌ی خود خبر خوشحال کننده‌ای است. امیر حسین در مصاحبه با واج گفت که از سال 1385 مشغول بازی Tekken است و به مدت 1 سال هم Tekken 7 بازی می‌کند. بیات از تیم خودش به نام The Persian One هم تعریف کرد که در همه‌ی تورنومت‌های ایرانی و حتی خارجی شرکت می‌کنند. امیدواریم امیرحسین بیات در ادامه‌ی مسیر خود موفق شود. این اتفاق نشان داد گیمرهای ایرانی هم توانایی بالایی دارند و هم می‌توانند در صحنه‌های جهانی موفق عمل کنند. شما هم اگر Tekken باز ماهری هستید خود را به ما معرفی کنید.

تگ ها:

Tekken

دیگر مطالب پیشنهادی:

متن دیدگاه

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد سایت شوید.

نظرات کاربرها:

hamid feng  | سه شنبه 25 تیر 1398
با تشکر از شما برای ساخت این صفحه و تبریک به جناب امیر حسین بیات دوست نزدیک و خوبم،امیدوارم حمایت های بیشتری از این رشته بشه در ایران تا بتونیم نماینده هایی در مسابقات جهانی داشته باشیم.