همکاری The Coalition و PGL برای برگزاری مسابقات Gears 5

نویسنده: Alireza Shams سه شنبه 25 تیر 1398

تیم PGL با اعلام همکاری خود با The Coalition، به عنوان میزبان چند تورنومنت منطقه‌ای، سه تورنومنت بزرگ و در نهایت مسابقات قهرمانی جهان معرفی شد.

آخرین قسمت از مجموعه بازی‌های Gears of War با نام Gears 5 در تاریخ 10 سپتامبر منتشر خواهد شد. 
هر 3 تورنومنت بزرگ سال به صورت آزاد برگزار خواهند شد که به دنبال آن علاوه بر تیم‌های حرفه‌ای، تیم‌های آماتور هم توانایی شرکت در این مسابقات را دارند و می‌توانند شانس خود را محک بزنند. تیم‌هایی که از آمریکای شمالی، آمریکای مرکزی، اروپا، آسیا-اقیانوسیه و آمریکای جنوبی به این مسابقات راه پیدا کنند مشمول هزینۀ سفر به مسابقات بین‌المللی نمی‌شوند و PGL این هزینه‌ها را پوشش خواهد داد.

بازی Gears 5 | همکاری The Coalition و PGL

در آینده‌ای نزدیک، یک لیگ حرفه‌ای راه‌اندازی می‌شود که تیم‌هایی که در آمریکای شمالی، آمریکای مرکزی و اروپا هستند در آن شرکت خواهند کرد. این تیم‌ها قادر به شرکت در مسابقات منطقه‌ای نخواهند بود که این موضوع به تیم‌های محروم‌تر این اجازه را می‌دهد تا با تلاش کافی، نام خود را بر سر زبان‌ها بیاندازند.
Tox Gaming که یک سازمان تخصصی در رابطه با Halo است، به طور موقت در تورنومنت‌های بازی Gears شرکت کرد و با در اختیار گرفتن ترکیب سابق تیم OpTic Gaming، به پیروزی در بازی‌های ELEAGUE Invitational دست یافت. این تیم در طول برگزاری مسابقات Gears of War 4 موفق شد به عنوان قهرمانی در 17 تورنومنت از 19 تورنومنت برگزار شده، دست یابد.
مراحل ساخت و طراحی Gameplay بازی Gears 5 در نظر اول بسیار حرفه‌ای و با اقتدار طی شده است. اما به نظر می‌رسد این بازی برای این‌که به جایگاه واقعی خود در دنیای Gaming دست پیدا کند، نیاز به سیاست‌گذاری‌های حساب‌شده‌تری داشته باشد. همکاری با PGL می‌تواند اولین قدم در راستای آینده‌ای روشن برای سری بازی Gears باشد.

برای مشاهدۀ اخبار بیشتر در زمینۀ Gaming روی این‌جا کلیک کنید.

تگ ها:

Gears PGL

دیگر مطالب پیشنهادی:

متن دیدگاه

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد سایت شوید.

نظرات کاربرها:

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده.