احتمال انتشار The Last of Us Part II در پاییز امسال

نویسنده: likethemonat سه شنبه 24 اردیبهشت 1398

درحالی که طرفداران The Last of Us در انتظار قسمت دوم این بازی هستند، به تازگی خبری منتشر شده که به احتمال زیاد The Last of Us Part II در پاییز امسال منتشر خواهد شد.

درحالی که The Last of Us Part II در سکوت خبری فرو رفته و اگر هم خبری به گوشمان برسد در حد شایعه است و درباره‌ی تاریخ انتشار The Last of Us Part II شرکت Naughty Dog تاریخ حدودی‌ای هم اعلام نکرده است، جیسون شرایر اعلام کرده است که اگر ساخت بازی The Last of Us Part II با تاخیر مواجه نشود، در پاییز امسال می‌توانیم انتظارش را داشته باشیم تا بالاخره این بازی منتشر شود.

جیسون شرایر خبرنگار معتبر و شناخته شده دنیای گیم می‌باشد که منتظران The Last of Us Part II کمابیش می‌توانند به این خبر اعتماد کنند. با اینحال او اشاره کرده است که اگر تاخیری درروند ساخت The Last of Us Part II بوجود نیاید این بازی در پاییز منتشر خواهد شد، اما با وجود اخباری که هرچندوقت یکبار منتشر می‌شود Naughty Dog به طور مداوم درحال توسعه The Last of Us Part II می‌باشد. بهرحال همه طرفداران The Last of Us امیدوارند این خبر صحت داشته باشد و The Last of Us Part II در پاییز امسال منتشر شود.

lastofus2

تگ ها:

The Last of Us Part II Naughty Dog

دیگر مطالب پیشنهادی:

متن دیدگاه

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد سایت شوید.

نظرات کاربرها:

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده.