بازی The Sims 4| سیمز خود را با استفاده از تست شخصیت ‌شناسی بسازید

نویسنده: Han Solo دوشنبه 24 تیر 1398

در آپدیت پیش‌روی بازی The Sims 4، روش جدیدی برای ساخت شخصیت‌ها ارائه می‌شود که " داستان ساخت سیمزها" نام دارد.

بجای انتخاب تک تک ویژگی‌های اخلاقی سیمزها، شما می‌توانید یک تست شخصیت شناسی ده سواله را انحام دهید.
اگر می‌خواهید شخصیت خودتان را در بازی بسازید، یا یک شخصیت بخصوصی در نظر دارید، می‌توانید با جواب دادن به سوالات این تست ویژگی‌های شخصیتی سیمز را انتخاب کنید. سوالات این تست درباره سناریوهایی مربوط به خود بازی The Sims 4 است که با توجه به نوع شخصیت مورد نظرتان واکنش احتمالی در این شرایط را انتخاب می‌کنید.
برای مثال، در پاسخ به سوال " چه چیزی در انتخاب محل زندگی فاکتور مهمی برای شما محسوب می‌شود؟" می‌توانید گزینه‌ی " نشان دادن ثروت" یا " زندگی معمولی" را انتخاب کنید.
در استریم زنده شرکت Maxis، یکی از سوالاتی که پرسیده شد این بود:" حشرات، موریانه‌ها و غیره؟" و همه بیننده‌ها یک‌صدا گفتند "نه!" و درنتیجه ویژگی "نازک نارجی" به سیمزها آن‌ها اضافه شد. این تست شغل شخصیت‌های شما را نیز انتخاب می‌کند و میزان پول آن‌ها در ابتدای بازی ممکن است طبق این تست بیشتر یا کمتر شود.

بازی The Sims 4

اگر یک سوال را نمی‌پسندید یا فکر می‌کنید ربطی به سیمز شما ندارد، می‌توانید سوال جدیدی انتخاب کنید. گراهام ناردون، سازنده بازی، درباره این تست گفته است که خیلی از سوالات مربوط به پک‌های اضافه‌شده بازی The Sims 4 دارد ولی بازیکنان لازم نیست این پک‌ها را داشته باشند.
بعد از انجام تست، ویژگی‌های شخصیتی سیمز شما ساخته و قفل می‌شود. سوالات این تست تاثیری در موارد ظاهری سیمز شما ندارد و می‌توانید بخش ظاهری را مثل همیشه خودتان انتخاب کنید.
ناردون تاکید کرد که " این تست هیچ چیزی از پروسه قدیمی بازی را تغییر نمی‌دهد. هنوز هم امکان انتخاب ویژگی‌های شخصیتی سیمز به‌روش قدیمی هست."

تگ ها:

The Sims 4

دیگر مطالب پیشنهادی:

متن دیدگاه

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد سایت شوید.

نظرات کاربرها:

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده.