پلتفرم توییچ از کانال قدیمی نینجا برای معرفی دیگر استریمرها استفاده می‌کند

نویسنده: Han Solo چهار شنبه 16 مرداد 1398
بنظر می‌رسد پلتفرم توییچ، که متعلق به آمازون است، با رفتن تایلر "نینجا" بلوینز به پلتفرم Mixer شرکت ماکروسافت، که رقیب اصلی توییچ محسوب می‌شود، از کانال قدیمی نینجا که هنوز شامل ویدیوها و کلیپ‌های قدیمی او می‌شود برای جذب بازدیدکنندگان به دیگر کانال‌های محبوب استفاده خواهد کرد.

هنگامی که وارد کانال نینجا می‌شوید در بالای صفحه نوشته شده: "نینجایی که دنبالش هستید به یک قلعه دیگر رفته است." که اشاره به یکی از دیالوگ‌های بازی ماریو دارد. در بخش بعدی نوشته شده:" از این کانال‌های محبوب دیدن کنید." که مخاطبان را به بازدید از دیگر کانال‌های محبوب ترقیب می‌کند که شامل 30 کانال محبوب استریم بازی Fortnite است و در این لیست نام افرادی مانند TimTheTatman و DrLupo به‌چشم می‌خورد.

نینجا

این تغییر پلتفرم نینجا باعث ایجاد تغییرات زیادی برای همه افراد مرتبط با این اتفاق بوده است. مسلما توییچ نمی‌تواند جایگزینی برای نینجا پیدا کند اما رفتن نینجا جایگاه نفر اول را برای افرادی مانند Michael "shroud" Grzesiek و Turner "Tfue" Tenney ، که تفاوت بازدیدکننده‌های آن‌ها کمتر از 10 هزار نفر است، باز گذاشته است.
با توجه به اینکه نینجا یکی از عوامل اصلی ترقیب گیمرها به بازی Fortnite بوده است، هنوز معلوم نیست کانال‌های جایگزین بتوانند محبوبیت کانال فورتنایت نینجا را داشته باشند و روند هیجان انگیز استریم بازی فورتنایت را حفظ کنند. همچنین هنوز معلوم نیست 15 میلیون فالوئر نینجا از توییچ به میکسر بروند، البته شروع طوفانی نینجا در این پلتفرم نویدبخش بوده است.
نظر شما راجع به کانال توییچ نینجا چیست؟ آیا رفتن نینجا کار عاقلانه‌ای بوده است؟ نظرات خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.
 

تگ ها:

Ninja Fortnite

دیگر مطالب پیشنهادی:

متن دیدگاه

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد سایت شوید.

نظرات کاربرها:

SMART GAMER  | چهار شنبه 16 مرداد 1398
معلوم نیست قضیه چیه ولی هر چی که هست نینجا یا به خاطر سیاست کاریش اینکارو کرده یا پیشنهاد پولی زیادی بهش شده و یا میخواسته طرفداراش رو بیشتر کنه