چطور بازی Until Dawn را روی PC اجرا کنیم؟

نویسنده: Han Solo دوشنبه 8 مهر 1398

بازی Until Dawn یکی از بازی‌های اختصاصی پلتفرم PS4 است اما هم‌اکنون می‌توانید با استفاده از قابلیت استریم PlayStation این بازی را روی PC نیز اجرا کنید.

شرکت Supermassive Games با ساخت بازی ترسناک Until Dawn در سال 2015  به شهرت زیادی در صنعت بازی سازی رسید اما آن زمان بازیکنانی پلتفرم PC از لذت این بازی هیجان انگیز محروم مانده بودند. بازی جدید شرکت Supermassive Games با نام " Dark Pictures Anthology" برای هر دو پلتفرم PC و PS4 عرضه شده است و ذکر نام بازی جذاب Man of Medan که یک بازی Co-op است خالی از لطف نیست. اگر شما هم از بازی Man of Medan لذت برده باشید شاید بخواهید نگاهی هم به بازی Until Dawn بیاندازید اما متاسفانه این بازی نسخه PC ندارد. ( و احتمالا به لطف Sony هیچ وقت نخواهد داشت.)

راه حل چیست؟ استفاده از سرویس استریم Sony: PlayStation Now

هم اکنون با استفاده از این سرویس می‌توانید بازی‌های PlayStation را با کمک PS Now روی PC یا PS4 پخش کنید که شامل بیش از 300 بازی PS4 و بازی‌های اختصاصی PS3 و PS2 می‌شود. نام بازی Until Dawn نیز در این لیست قرار دارد.

سرویس PS Now یک سرویس ابر محور ( cloud-based ) است و محدودیت‌های بارزی دارد. شما باید همواره آنلاین باشید تا بتوانید بازی کنید و کیفیت تصویر و پاسخ‌گویی ورودی بازی به خوبی بازی نصب شده روی سیستم خودتان نخواهد بود. با اینحال این بهای ناچیزی برای اجرای بازی‌هایی مانند Until Dawn روی PC است. ثبت نام کنید. اپلیکیشن را دانلود کنید و بازی Until Dawn را در لیست بازی‌ها پیدا کنید. فراموش نکنید که قبل از شروع بازی چراغ‌ها را خاموش کنید ;)
هزینه ماهانه استفاده از سرویس PlayStation Now بصورت ماه به ماه 20 دلار است و با اشتراک سالیانه به کم‌تر 10 دلار در ماه می‌رسد. اگر فقط دنبال بازی Until Dawn هستید و نمی‌خواهید دیگر بازی‌های اختصاصی PlayStation مانند God of War یا Bloodborne را امتحان کنید، می‌توانید به مدت 7 روز از اشتراک آزمایشی سرویس PS Now بصورت رایگان استفاده کنید.
 

تگ ها:

Until Dawn PlayStation Now PS Now

دیگر مطالب پیشنهادی:

متن دیدگاه

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد سایت شوید.

نظرات کاربرها:

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده.