آیا Valve دوباره به CS:GO علاقه‌مند شده است؟

نویسنده: Ehsan "dArKy" Ajami یکشنبه 5 خرداد 1398

در آپدیت آخر Valve برای CS:GO توجه زیادی به ثبات بازی در سرورها و به نحوی منصفانه کردن بیشتر بازی از لحاظ گرافیکی برای همه بازیکنان حاضر در یک سرور شده است.

Smoke در بازی برای همه یکنواخت خواهد بود و باگ گرافیکی که به طنز در بین بازیکنان و مجریان برنامه‌ها به Nvidia.exe  معروف شده بود در حال از بین رفتن است.


1


در آپدیت‌های قبلی ،اگر از آپدیت به درد نخور درباره‌ی Vertigo چشم پوشی کنیم، سیستم اقتصادی بازی را تغییر داد و قبل از آن هم تغییر در قیمت AUG و اضافه کردن تیرها به M4A1 و اضافه کردن سرورهای MatchMaking برای خاورمیانه همه و همه برای بهبود بازی آن هم بعد از مدت‌ها بی تفاوتی به صورت مستمر این احتمال را قوت می بخشد که احتمالا Valve  برای یکی از بازی‌های قدیمی E-Sport برنامه ای در سر دارد.

Counter-strike جدا از توانایی تیراندازی بازیکنان و جذابیت‌هایش به عنوان یک گیم Shooting، به دلیل استراتژی‌های به کار گرفته در هر راند از بازی جذابیت زیادی از 15 سال پیش تا به الان در بین بازیکنان داشته و دارد. در نگاهی خیلی خوشبینانه این آپدیت های Valve می‌تواند نشان از بازگرداند این بازی به دوران اوج خود باشد. در آینده می‌توان منتظر خبرهای خوب بیشتری برای پرطرفدارترین بازی Shooting در e-sport  باشیم.
 

تگ ها:

cs:go

دیگر مطالب پیشنهادی:

متن دیدگاه

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد سایت شوید.

نظرات کاربرها:

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده.