تاریخ مسابقات CS:GO Major برای سال‌های ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱

نویسنده: Ehsan "dArKy" Ajami جمعه 13 اردیبهشت 1398

شرکت Valve در نامه‌ای به برگزارکنندگان، با هدف جلو بودن از برنامه مسابقات و روی روال افتادن مسابقات CS:GO Major، تاریخ ۴ مسابقه برای سال های ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ را مشخص کرد.

این تصمیم Valve در پی اعتراضات بازیکنان حرفه ای برای نداشتن تاریخی منظم برای تمرین و تداخل تورنومنت‌ها بود. بازیکنان  با توجه به این قضیه که در حال حاضر زندگی و حرفه حداقل ۱۰ نفر از انسان‌ها در هر تیم به مسابقات و درآمد آن‌ها از اسپانسرها وابسته است٬ خواستار مشخص بودن تقویم مسابقات که مهمترین آن مسابقات Major است، شده بودند.

این تصمیم Valve میتواند تاثیر بسیار زیادی در بازی CS:GO و اسپانسرهای آن داشته باشد، مخصوصا به دلیل تمرکز این شرکت و آپدیت‌هایش (که البته جای صحبت و بحث بسیاری دارد) برای این بازی پرطرفدار که نشان از توجه دوباره دارد. 


۱

تاریخ این مسابقات به شرح زیر است : 

May 11-24, 2020
November 2-15, 2020

May 10-23, 2021
November 1-14, 2021

شرکت Valve هنوز شریک‌های خود را برای این مسابقات مشخص نکرده و این طور که به نظر می‌رسد٬ قوانین و نحوه برگزاری مسابقات هم به روال قبل خواهد بود.

به هر حال Valve و Gaben در انجام تغییرات و تصمیمات شوکه کننده تخصص بی حد و اندازه ای دارند ولی می‌توان این اتفاق را تحت هر شرایطی پیشرفت خوبی برای جامعه بازیکنان CS:GO دانست.

تگ ها:

CS:GO Major

دیگر مطالب پیشنهادی:

متن دیدگاه

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد سایت شوید.

نظرات کاربرها:

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده.