Valve تاریخ تورنومنت TI9 را تایید کرد

نویسنده: Milad پنج‌شنبه 5 اردیبهشت 1398

بـعـد از گـذشـت چـند روز از لـو دادن تـاریـخ The International 2019  تـوسـط تـیـم ViCi Gaming در حساب کاربریشون در Weibo، شرکت Valve اعلام کرد که این تاریخ درسته و اون‌رو تایید کرد.

از اونجایی که بازی‌های حذفی بین 20 تا 25 آگوست برنامه‌ریزی شده، پس بازی‌های مرحله‌ی گروهی طبق اون چیزی که ViCi Gaming هم اشاره کرده بود، بین 16 تا 18 آگوست برنامه‌ریزی شده.

(The International 2019 TI9)

Valve قراره اطلاعات بیشتری در زمینه فروش بلیط‌ها در هفته‌های آتی منتشر کنه چون اون دسته از طرفداران The International که میخوان بازی‌هارو از نزدیک ببینن باید برای اخذ ویزا هرچه زودتر اقدام کنن که در ادامه با مشکلی رو به رو نشن.
مسابقات EPICENTER قراره بین 22 و 30 ژوئن برگزار بشه. در این تاریخِ مشخص شده، مسابقات با حضور 12 تیم دعوت شده آغاز می‌شه.
در حال حاضر فقط 4 تیم در همه تورنومنت‌ها شرکت کردند. ViCi Gaming، Team Secret، Virtus Pro و Evil Geniuses، چهار تیمی هستند که به 3691 امتیاز مورد نیاز دست پیدا کردند.
The International 9:
Valve قراره بزرگ‌ترین تورنومنت سالانه Dota 2 رو در استادیوم مرسدس بنز شانگهای چین، میزبان مسابقات Major سال 2016، برگزار کنه. این استادیوم در زمین نمایشگاه Pudong سال 2010 واقع شده و می‌تونه 18000 تماشاگر رو در خودش جای بده.

(The International 2019 TI9)
 

تگ ها:

Valve The International 9 TI9 Dota 2

دیگر مطالب پیشنهادی:

متن دیدگاه

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد سایت شوید.

نظرات کاربرها:

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده.