جشن واج: رونمایی از وب‌سایت و اپلیکیشن واج

نویسنده: Milad سه شنبه 10 اردیبهشت 1398

صنعت گیمینگ در دنیای امروز از اهمیت بالایی برخوردار هست. بازی‌های ویدیویی دیگر صرفا یک سرگرمی نیستند و به منبع درآمدی برای کشورهای فعال در حوزه‌ی گیمینگ بدل شده‌اند. در همین راستا مجموعه‌ی واج با توجه به نبود بستر حمایتی جدی از ورزش‌های الکترونیک در کشور، از تاریخ دی ماه 1397 کار خود را آغاز کرده است. این استارت آپ خصوصی برای اولین بار در ایران با محوریت قرار دادن فعالیت خود در بخش‌های حمایت از بازیکنان حرفه‌ای، برگزاری مسابقات منظم و هدفمند و تاسیس مکان تخصصی جهت تمرین ورزش‌های الکترونیک در این زمینه، فعالیت می‌کند. واج در تلاش است با ارائه‌ی خدماتی همچون کشف و استعداد یابی بازیکنان مستعد، باشگاه‌داری حرفه‌ای و همچنین ساخت بستر آموزش حرفه‌ای  از علاقه‌مندان و فعالان صنعت گیمینگ حمایت کند.

جشن واججشن واج

جشن با سخنرانی مدیرعامل مجموعه‌، امید علیپور، درمورد درآمد سالانه‌ی صنعت گیمینگ در جهان امروز و توضیح راجع به اهداف مجموعه‌ی واج اعم از حمایت از گیمرها و سازمان‌دهی فعالیت‌های حوزه‌ی گیمینگ شروع شد. بعد از سخنرانی، تیم واج خبر از شروع ثبت نام برای شرکت در مسابقات بازی Fortnite  به میزبانی واج و همزمان با شروع مسابقات جهانی Fortnite داد. 

در ادامه تیم واج از وب‌سایت و اپلیکیشن واج رونمایی کردند. وب‌سایت و اپلیکیشن واج قرار است خدماتی از جمله اخبار به روز بازی‌ها و آموزش‌های تخصصی به کاربران ارائه دهد.

جشن واج

تگ ها:

WOG واج

دیگر مطالب پیشنهادی:

متن دیدگاه

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد سایت شوید.

نظرات کاربرها:

SMART GAMER  | سه شنبه 25 تیر 1398
جووونم من عاشق خبر های خوبم