103 روز تا World of Warcraft Classic

نویسنده: Han Solo چهار شنبه 25 اردیبهشت 1398

World of Warcraft

تابستان امسال World of Warcraft Classic بازیکنان را به زمان‌های قدیم برمی‌گرداند، به روزهای قبل از شیرهای پرنده، زندانی شدن‌های طولانی مدت و اژدهای خانمان ساز.شما از تاریخ 27 اکتبر می‌توانید در گذشته World of Warcraft شخصیت‌های جدید بسازید و level up شوید.
البته شاید لازم نباشد 3 ماه و نیم صبر کنید.از تاریخ 15 مه شرکت Blizzard تعدادی بازیکن منتخب را به استفاده از نسخه اولیه دعوت می‌کند و نفرات بیشتری برای تست بازی در ماه‌های بعد انتخاب خواهند شد.اگر مایل به شرکت در این دوره هستید در اینجا ثبت نام کنید.
از زمان انتشار همه بازیکنان World of Warcraft به Classic دسترسی خواهند داشت، شاید بد نباشد شما هم آن را امتحان کنید.این تجربه غیرعادی می‌تواند اعصاب خردکن یا به همان اندازه آرامش بخش باشد.می‌توانید مثل یک توریست دیجیتالی در این مکان به گشت و گذار بپردازید.

انتشار بازی World of Warcraft Classic  بخشی از جشن شرکت Blizzard به مناسبت 15 سالگی World of Warcraft (و 25 سالگی Warcraft) است. موارد دیگری مانند انتشار نسخه گردآوری شده World of Warcraft در 15 سال شامل این رویدا  می‌شود که در تاریخ 8 اکتبر به قیمت 99 دلار می‌توانید آن را تهیه کنید. بیشتر این مبلغ نسبتا زیاد برای ساخت مجسمه مجلل Ragnaros استفاده خواهد شد.
همینطور که می‌بینید Ragnaros از اینکه در قفس شیشه‌ای قرار گرفته عصبانی است.

Ragnaros مجسمه

تگ ها:

world of warcraft

دیگر مطالب پیشنهادی:

متن دیدگاه

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد سایت شوید.

نظرات کاربرها:

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده.